کد خبر: 4104601
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۸
همزمان با مسابقات بین‌المللی قرآن

سیزدهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی برگزار می‌شود + فیلم

سیزدهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی همزمان با روزهای برپایی سی و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

برگزاری همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی همزمان با مسابقات بین‌المللی قرآن + تیزر

به گزارش ایکنا، سیزدهمین همایش بین‌المللی «پژوهش‌های قرآنی» همزمان با مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با همکاری مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار می‌شود.

این دوره از همایش با موضوع «روش‌شناسی استخراج علوم انسانی قرآن بنیان» در چهار محور کلی شامل «ماهیت، مبانی و شاخصه‌ها»، «قلمرو و گونه‌ها»، «پیامدها، آسیب‌ها و چالش‌ها» و «راهکارها» و با حضور اندیشمندانی از داخل و خارج کشور همزمان با سی و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم برپا خواهد شد.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این همایش و ارسال مقالات خود می‌توانند از طریق نشانی اینترنتی https://qhem.quran.ac.ir/ یا نشانی قم، بلوار ۱۵ خرداد، خیابان شهید میثمی، سازمان مرکزی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، دبیرخانه مرکزی سیزدهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی و همچنین شماره تماس ۳۷۶۰۴۰۷۰-۰۲۵ اقدام کنند.

آخرین مهلت ارسال مقالات به این همایش نیز نیمه دی‌ماه ۱۴۰۱ اعلام شده است. همزمان با انتشار فراخوان این همایش، علاوه بر تیزر، پوستر آن نیز به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی منتشر شده است.

برگزاری همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی همزمان با مسابقات بین‌المللی قرآن + تیزر 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha