کد خبر: 4104658
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۲

برگزاری سومین جشنواره «رهبران پیروزی و قهرمانان مبارزه با تروریسم جهانی» در عراق

به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد، سومین جشنواره «رهبران پیروزی و قهرمانان مبارزه با تروریسم جهانی» در سه محور ادبی، هنری و رسانه‌ای برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در آستانه سومین سالگرد شهادت علمداران بزرگ جبهه مقاومت، رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد، مسابقه و جشنواره ادبی و فرهنگی تحت عنوان «رهبران پیروزی و قهرمانان مبارزه با تروریسم جهانی» در سه محور ادبی، هنری و رسانه‌ای برگزار می‌کند.

شرکتکنندگان می‌توانند تولیدات فکری و ادبی خود را با الهام‌گرفتن از راهی که این دو شهید مقاومت ترسیم کرده‌اند، ارائه کنند.

عناوین ارائه تولیدات فرهنگی و ادبی در این جشنواره شامل « زندگی شهدای مقاومت و قهرمانان مبارزه با تروریسم جهانی»، «پیام شهدای مقاومت در پیروزی حق و دفاع از حقوق مظلومان» و «نقش شهدای مقاومت در نشر فرهنگ مقاومت و شهادت» است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار تولیدی خود را به شماره واتساب و تلگرام 009647730141915 ارسال کنند.

وب‌سایت جشنواره هم از طریق نشانی اینترنتی qadahalnasr.com در دسترس علاقه‌مندان است و مهلت نهایی ارسال آثار ۳۰ دی‌ماه سال جاری خواهد بود.

همچنین، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس کانال تلگرام جشنواره به نشانی https://t.me/qadat_alnasser  مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha