کد خبر: 4105748
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۸

فراخوان شرکت در نمایشگاه قرآنی «نور» منتشر شد

فراخوان نمایشگاه قرآنی «نور» سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با تدبر در سوره مبارکه نور در رشته‌های هنری منتشر شد.

به گزارش ایکنا، سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاد دانشگاهی، همزمان با فرا رسیدن روز دانشجو و با هدف استفاده از زبان هنر برای دستیابی به اهداف خود در راستای تقویت مناسبات و تعاملات هنری، رسانه‌ای و تبلیغاتی میان دانشگاهیان و نخبگان، با محوریت قرآن کریم، نمایشگاه هنرهای تجسمی «نور» را برگزار می‌کند.

موضوع نمایشگاه

تدبر در سوره مبارکه نور محور اصلی این نمایشگاه است. علاقمندان به حضور در نمایشگاه برای اطلاعات بیشتر حتما کلیپ تدبر در سوره نور را دریافت و مشاهده کنند.

http://isqa.ir/uploads/files/Dr-KazemRajabali.mp4

رشته‌های نمایشگاه

نقاشی، تصویرسازی، تصویرسازی دیجیتال، خوشنویسی، نقاشیخط و تایپوگرافی رشته‌های حاضر در نمایشگاه را تشکیل می‌دهد. موضوع رشته خوشنویسی و تایپوگرافی آیه 35 سوره مبارکه نور و در سایر رشته‌ها با توجه به نکات ارائه شده در فیلم تدبر در سوره مبارکه مبارکه نور است.

مقررات

نمایشگاه به صورت حضوری در یکی از گالری‌های معتبر تهران برگزار خواهد شد. اطلاعات فرم ثبت نام و عناوین آثار در تهیه مطالب انتشاراتی و نمایشگاهی مورد استفاده قرار خواهد گرفت از این رو مسئولیت صحت اطلاعات ارسالی بر عهده شركت‌كننده است.

حجم تصویر ارسالی باید کمتر از دو مگابایت باشد و دبیرخانه نمایشگاه مجاز است از آثار ارسالی برای امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی خود استفاده کند.

هزینه ارسال و دریافت اثر به عهده هنرمند خواهد بود.

دبیرخانه نمایشگاه هیچگونه مسئولیتی بابت صدمات احتمالی در حمل و نقل و پست آثار را قبول نخواهد کرد.

در صورت ارسال بیش از حد ظرفیت نمایشگاه، آثار به صورت گزینشی انتخاب می‌شود. آثاری که با موضوع نمایشگاه مطابقت نداشته باشند، حذف خواهند شد.

آثاری که به لحاظ کیفیت فنی مورد تایید نباشند حذف خواهند شد.

تصاویر ارسالی باکیفیت پایین، داوری نخواهد شد. دبیرخانه از دریافت آثار ارسالی بعد از موعد مقرر معذور است.

ارسال آثار توسط شرکت‌کننده، جهت حضور در نمایشگاه به منزله اعلام مالکیت معنوی اثر است،

درصورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله‌ای، عواقب حقوقی و جزایی آن به عهده شرکت‌کننده است. هر شرکت کننده می‌تواند حداکثر پنج اثر برای شرکت در نمایشگاه ارائه کند. به تمامی شرکت‌کنندگان در نمایشگاه، گواهی شرکت در نمایشگاه از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاد دانشگاهی اعطاء می‌شود.

هزینه شرکت در نمایشگاه رایگان است. ارسال اثر و شرکت در نمایشگاه به منزله پذیرش مقررات نمایشگاه است. تصمیم درباره مسائل پیش‌بینی نشده برعهده شورای برگزاری است و به اطلاع هنرمندان خواهد رسید. ارسال آثار فقط از طریق سایت reg.isqa.ir است و آثاری که از طرق دیگر ارسال شوند به مرحله داوری راه پیدا نخواهند کرد.

ابعاد آثار

رشته خوشنویسی و تایپوگرافی: 50×35 / 70×50 / 50×50

رشته نقاشی، تصویرسازی و نقاشیخط: 70×50 / 70×100 / 50×100 / 50×50

در انتهای خبر آمده آخرین مهلت ارسال آثار: 15 دی و زمان برگزاری نیز 24 دی خواهد بود. علاقمندان برای ارتباط می‌توانند با شماره تماس‌های دبیرخانه 02167612336/ 02167612337 تماس گیرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha