کد خبر: 4117460
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۸

واکنش دیوارنگاره میدان انقلاب به نوسانات ارزی

بزرگترین دیوارنگاره کشور با طرحی از اسکناس هزار تومانی و با شعار «اعتبارش به اراده‌هاست» در میدان انقلاب تهران اکران شد.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، دیوارنگاره میدان انقلاب با این هدف که تبلیغات فرهنگی، شهری را از حالت کلیشه‌ای و تقویمی خارج کند و رسانه‌ی پویا، زنده و صریح انقلاب اسلامی و ابزاری برای تعالی فرهنگ جامعه و نظام حل مسائل مردمی و جایگاهی برای بهتر دیده شدن آثار هنری طراحان انقلاب اسلامی باشرد، رونمایی شد.

دومین ایستگاه اکران این دیوارنگاره، متأثر از مسائل و جنگ اقتصادی، همچنین، نوسانات اخیر ارزی با طرحی از اسکناس هزار تومانی و با شعار «اعتبارش به اراده‌هاست» با مساحت حدود 1200 مترمربع طراحی و در معرض دید عموم قرار گرفت تا توجه مردم و مسئولان را به توان داخلی برای حفظ ارزش پول ملی جلب کند.

طراحی این اثر توسط هنرمند انقلابی، سعید شمس با ایده‌ای از گروه «ایده پردازی رسانه میدان انقلاب» انجام شده است. تهیه کننده این اثر نیز «شهرا؛ (شتاب‌دهنده هنر و رسانه انقلاب)» است. پروژه دیوارنگاره میدان انقلاب در عرصه تبلیغات از حیث موقعیت جغرافیایی و ابعاد، دارای شرایط ویژه‌ای است و اکنون به رسانه منحصر به فرد انقلاب تبدیل شده است.

این دیوارنگاره به همت یکی از موسسات سازمان تبلیغات اسلامی و همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران پیش از این افتتاح شده بود. پیش از این نیز همزمان با سومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی، تصاویر شهدای چهار دهه اخیر با شعار «شهادت؛ رسم فداییان ملت» اکران شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha