بهره‌برداری از ۳۲ طرح بهداشتی ـ درمانی در هرمزگان
کد خبر: 4197381
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۰

بهره‌برداری از ۳۲ طرح بهداشتی ـ درمانی در هرمزگان

۳۲ طرح بهداشتی ـ درمانی در استان هرمزگان از جمله فاز جدید ۱۱۲ تختخوابی بیمارستان فوق تخصصی کودکان بندرعباس با حضور رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.

بهره‌برداری از ۳۲ طرح بهداشتی ـ درمانی در هرمزگانبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، عصر امروز پنجشنبه 12 بهمن در ادامه برنامه‌های دومین سفر دولت مردمی به استان هرمزگان، به صورت برخط و از طریق ویدئو کنفرانس از ۳۲ پروژه بهداشتی ـ درمانی در استان هرمزگان با اعتباری بالغ بر ۱۰۲۴ میلیارد تومان شامل مرکز بهداشتی و درمانی، خانه بهداشت، پایگاه سلامت، اورژانس هوایی، تجهیزات درمانی و ام آر آی بهره‌برداری کرد.

همچنین فاز جدید ۱۱۲ تختخوابی بیمارستان فوق تخصصی کودکان بندرعباس با حضور رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.

فاز جدید این بیمارستان که عملیات اجرایی آن از سال ۱۴۰۰ و با شروع دولت مردمی آغاز شده بود، با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان تکمیل و با حضور رئیس جمهور به بهره‌برداری رسیده، شامل بخش‌های مختلف اتاق عمل، آی سی یو، آنکولوژی و اورژانس است.

با افتتاح این فاز ظرفیت تخت‌های بیمارستان کودکان بندرعباس از ۱۳۴ تختخواب به عدد ۲۴۶ رسید.

حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان فوق تخصصی کودکان بندرعباس، از تعدادی از کودکان بستری شده در این بیمارستان نیز عیادت کرد.

انتهای پیام
captcha