کد خبر: 4210301
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۱

اسامی اعضای کاروان قرآنی حج تمتع ۱۴۰۳ اعلام شد

اسامی اعضای کاروان قرآنی اعزامی جمهوری اسلامی ایران به حج تمتع سال ۱۴۰۳ از سوی دبیرخانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم اعلام شد.

اسامی اعضای کاروان قرآنی حج تمتع ۱۴۰۳ اعلام شدبه گزارش ایکنا، اعضای کاروان قرآنی جمهوری اسلامی ایران اعزامی به حج تمتع سال ١۴٠۳ موسوم به کاروان نور از سوی دبیرخانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم تعیین شدند.

پس از برگزاری آزمون انتخابی و ارزیابی‌های صورت گرفته، ٢٠ نفر شامل استادان، قاریان، حافظان و یک گروه تواشیح، به حج ابراهیمی اعزام می‌شوند و به اجرای برنامه‌های قرآنی در جمع حجاج ایرانی و حاجیان سایر کشور‌ها خواهند پرداخت.

در کاروان امسال، حامد شاکرنژاد از خراسان‌رضوی، مهدی عادلی از تهران، سیدکریم موسوی از خوزستان، یوسف قنبری از زنجان، حمید صفدری از خراسان‌رضوی، آرش سوری از کرمانشاه، سیدرضا نجیبی از فارس، مسعود موحدی‌راد از خراسان‌رضوی، وحید براتی از خراسان جنوبی، سیدپارسا انگشتان از مازندران، خلیل سواری از خوزستان، مهدی عبرتی از گیلان، امیرحسین انواری از یزد، محمدرضا اکبری از مرکزی، گروه تواشیح العباد از خوزستان متشکل از مرتضی طرفی، نصرالله بریچی، صادق بیت‌سعید، خلیل سعیدی و محمدامین سبهانی خالص حضور دارند. سرپرستی کاروان نور نیز به عهده علی صالحی‌متین، حافظ کل قرآن کریم از تهران است.

یادآور می‌شود از چند دهه گذشته، در یک همکاری مشترک بین کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم، بعثه مقام معظم رهبری در امور حج و زیارت و سازمان اوقاف و امور خیریه، اعزام کاروان قرآنی به حج تمتع در دستور کار قرار دارد و طی این سال‌ها برکات زیادی را به همراه داشته است.

انتهای پیام
captcha