کد خبر: 4218837
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۹

برپایی محفل انس با قرآن در مدینه منوره + فیلم

محفل انس با قرآن کریم در سرزمین وحی همراه با بزرگداشت شهدای خدمت با حضور جمعی از اعضای کاروان قرآنی نور برگزار شد.

به گزارش ایکنا، اعضای کاروان قرآنی جمهوری اسلامی ایران اعزامی به حج تمتع سال ١۴٠۳ موسوم به کاروان نور، فروردین‌ماه امسال از سوی دبیرخانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم تعیین و از ۲۶ اردیبهشت‌ماه عازم سرزمین وحی شدند.

برهمین اساس محفل انس با قرآن کریم در هتل «رز هالیدی ۱» با حضور پرشور زائران ایرانی برگزار شد. این محفل در ابتدا با قرائت آیاتی از سوره احزاب توسط وحید براتی آغاز شد و در ادامه گروه تواشیح العباد در مدح رسول مهربانی حضرت محمد مصطفی(ص) و امام رضا(ع) اجرا داشتند.

در ادامه سیدپارسا انگشتان از قاریان ممتاز، آیاتی از سوره مبارکه آل‌عمران را تلاوت کرد و پس از آن نشست پرسش و پاسخ قرآنی برگزار و جوایزی به برخی از زائران اهدا شد.

برپایی محفل انس با قرآن کریم در مدینه منوره + فیلم

برپایی محفل انس با قرآن کریم در مدینه منوره + فیلم

یادآور می‌شود در کاروان امسال، حامد شاکرنژاد از خراسان‌رضوی، مهدی عادلی از تهران، سیدکریم موسوی از خوزستان، یوسف قنبری از زنجان، حمید صفدری از خراسان‌رضوی، آرش سوری از کرمانشاه، سیدرضا نجیبی از فارس، مسعود موحدی‌راد از خراسان‌رضوی، وحید براتی از خراسان جنوبی، سیدپارسا انگشتان از مازندران، خلیل سواری از خوزستان، مهدی عبرتی از گیلان، امیرحسین انواری از یزد، محمدرضا اکبری از مرکزی، گروه تواشیح العباد از خوزستان متشکل از مرتضی طرفی، نصرالله بریچی، صادق بیت‌سعید، خلیل سعیدی و محمدامین سبهانی خالص حضور دارند. سرپرستی کاروان نور نیز به عهده علی صالحی‌متین، حافظ کل قرآن کریم از تهران است. 

انتهای پیام
captcha