کد خبر: 4220016
تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۹

شهروندان انیمیشنی به تبلیغ مشارکت در انتخابات می‌پردازند

پویانمایی‌هایی با مضمون انتخابات و تاثیر مشارکت حداکثری در سرنوشت مردم از شبکه‌های سیما پخش می‌شود.

به گزارش ایکنا به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مرکز پویانمایی صبا در ایام منتهی به انتخابات، آثاری متفاوت و اثرگذار را در قالب پویانمایی برای پخش از شبکه‌های مختلف سیما تدارک دیده است.

پویانمایی «ماجراهای آقای شهروندی» به تهیه‌کنندگی شهرام شیرزادی در۱۰ قسمت دودقیقه‌ای و با تکنیک دوبعدی تولید شده است.

محورهای این پویانمایی عبارتند از چگونگی یک انتخاب درست در زندگی، اهمیت انتخابات درست و آگاهانه از منظر وظیفه شهروندی، مزایای مشورت کردن و نقش خانواده در انتخاب درست و بهتر، استفاده از مشاور در تصمیم‌گیری‌ها، فریب نخوردن در فضای مجازی، تاثیر حضور مردم در آینده جامعه و غیره ... است.

پویانمایی «آقا معلم و بچه‌ها» به تهیه‌کنندگی داوود حدیثی است. این انیمیشن در ۱۳ قسمت ۲ دقیقه‌ای و با تکنیک کات اوت تهیه شده و محورهای اصلی آن شامل: بیان شرایط یک انتخابات سالم اعم از الزامات حضور در انتخابات، فضای انتخابات سالم، شرایط انتخاب‌کننده سالم، شرایط انتخاب شونده سالم، انتخابات یکی از اصول اساسی برای حفظ انسجام ملی و امنیت ملی است.

پویانمایی «شکرستان» که به تهیه‌کنندگی مسعود صفوی برای مخاطب عام، به تعداد ۱۳ برنامه ۲ دقیقه‌ای با موضوع انتخابات ساخته شده و دربرگیرنده، موضوعاتی ازجمله انتخابات و بیان مباحثی همچون چگونگی تبلیغات انتخاباتی کاندیداها، بررسی عوامل تأثیرگذار بر رفتار انتخاباتی مردم، احترام و حفظ حرمت کاندیداها، بیان مطالبات مردم و ... است.

مجموعه پویانمایی‌های تولید شده در قالب یک بسته برای پخش از شبکه‌های سیما تدارک دیده است که به تدریج پخش خواهد شد.

«انتخاب من» به تهیه‌کنندگی مریم گودرزی نیز در ۲۵ قسمت ۴ دقیقه و با تکنیک سه‌بعدی تولید شده است. این مجموعه درباره شخصیتی است که یاد می‌گیرد چگونه در اجتماع و خانواده زندگی کند و حق انتخاب داشته باشد و وله‌های انتخابات این مجموعه هم با ۲۲ قسمت ۲ دقیقه‌ای با تکنیک سه‌بعدی ویژه انتخابات تهیه و تولید شده است.

انتهای پیام
captcha