مسابقه «داستان رویان» با 35 جایزه ویژه برگزار می‌شود
کد خبر: 4220917
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۲

مسابقه «داستان رویان» با 35 جایزه ویژه برگزار می‌شود

مسابقه مجازی کتابخوانی «داستان رویان»، فردا چهارشنبه 23 خرداد با 35 جایزه ویژه برای دانش‌آموزان، دانشجویان و همه علاقه‌مندان حوزه کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، کتاب «داستان رویان»، نوشته محمدعلی زمانیان، را برای مسابقه مجازی کتابخوانی هشت‌بهشت و مطالعه دانشجویان، دانش‌آموزان و همه علاقه‌مندان کتابخوانی با در نظر گرفتن 35 جایزه ویژه شامل یک جایزه 100 میلیون ریالی، 4 جایزه 50 میلیون ریالی و 30 جایزه 10 میلیون ریالی انتخاب کرده است.

کتاب «داستان رویان»، روایت فعالیت‌های مرحوم سعید کاظمی آشتیانی در راه تأسیس، تثبیت و پیشرفت پژوهشگاه رویان و خاطرات منتشرنشده‌ از روند شکل‌گیری پژوهشگاهی است که برای نخستین‌بار در ایران، موفق به درمان ناباروری و سلول درمانی و شبیه‌سازی شد.

آزمون این مسابقه روز چهارشنبه 23 خرداد به‌صورت آنلاین(برخط) از ساعت ۹ تا ۲۴ و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی BookRc.ir برگزار می‌شود.

دانش‌آموزان، دانشجویان و همه علاقه‌مندان حوزه کتاب و کتابخوانی می‌توانند در کانال ایتا مسابقات کتابخوانی هشت‌بهشت به شناسه  FJUTBookRC@ عضو شوند و با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران برای ثبت‌نام و شرکت در مسابقه اقدام کنند.

نسخه چاپی، الکترونیکی و صوتی کتاب در برنامه کاربردی فراکتاب موجود و شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است.

مسابقه «داستان رویان» با 35 جایزه ویژه برگزار می‌شود

انتهای پیام
captcha