کد خبر: 4221153
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۵

عرضه نسخه الکترونیک ترجمه روسی «آداب سفر حج»

بزرگترین سامانه عرضه کتاب‌های الکترونیک روسی برای مخاطبان روس‌زبان کتاب «آداب سفر حج» را عرضه کرد و نوشت: کتابی که شما خواننده گرامی در دست دارید حاوی مرواریدهای حکمت و عبادت از کلام پاکترین انسان‌ها، ائمه اطهار(ع) خطاب به کسانی است که راه خانه مقدس خدا را در پیش می‌گیرند.

به گزارش ایکنا به نقل از  روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه، نسخه الکترونیک ترجمه روسی «آداب سفر حج» اثر آیت‌الله سیدعلی قاضی‌عسگر در «لیترس»، اولین و بزرگترین سامانه عرضه کتاب‌های الکترونیک روسی قرار گرفت.
نسخه فیزیکی این کتاب، پیش‌تر در سال 2013 با همکاری رایزنی فرهنگی کشورمان در روسیه از سوی نشر علمی منتشر شده بود.
لیترس در معرفی نسخه الکترونیک این اثر برای مخاطبان روس‌زبان، نوشته است: کتابی که شما خواننده گرامی در دست دارید حاوی مرواریدهای حکمت و عبادت از کلام پاکترین انسان‌ها، ائمه اطهار(ع) خطاب به کسانی است که راه خانه مقدس خدا را در پیش می‌گیرند. امیدوار هستیم آنچه را که به دنبالش هستید در این اثر پیدا کنید.
لیترس، سرویس کتاب الکترونیکی درجه اول در روسیه که در سال 2005 تأسیس شد، امروزه در بازار کتاب‌های الکترونیکی دارای مجوز روسیه و کشورهای مستقل مشترک‌المنافع، به عنوان پیشروترین محسوب می‌شود.
مجموعه لیترس شامل 1000000 کتاب الکترونیک به زبان روسی و خارجی، 48000 کتاب رایگان، 65000 کتاب صوتی ا‌ست و هر ماه 5000 کتاب جدید به این مجموعه اضافه می‌شود و مخاطبان ماهانه خدمات این شرکت، 12.5 میلیون نفر هستند که بیش از 1.5 میلیون کتاب را در طول ماه دانلود می‌کنند.
لیترس این امکان را می‌دهد تا 20 درصد از هر کتاب الکترونیک یا کتاب صوتی به صورت رایگان خوانده یا گوش داده شود.
شایان ذکر است، این کتاب به نشانی اینترنتی آداب سفر حج در دسترس علاقه‌مندان و مخاطبان روس‌زبان قرار دارد.

انتهای پیام
captcha