کد خبر: 4226116
تاریخ انتشار : ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۳

چاپ زندگی 14 معصوم(ع) در مجموعه «اختران»

مجموعه کتاب ۱۴ جلدی «اختران» که به زندگی چهارده معصوم(ع) اختصاص دارد، همزمان با ماه محرم از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازنشر شد.

به گزارش ایکنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مجموعه کتاب ۱۴ جلدی «اختران» به صورت داستانی و با سبکی جدید به روایت‌هایی از زندگی چهارده معصوم(ع) می‌پردازد.

«شب و شیطان و شمشیر»، «عروس رنگین‌کمان»، «این صدای علی است»، «صلح بدون آشتی»، «نگاهی به سرخی آتش»، «که مپرس!»، «باران... صدایم می‌کند»، «فصل چیدن»، «بهشت منتظر می‌ماند»، «صبح روز عید»، «غنچه همان گل است»، «و آفتاب هدایت»، «از پس ابر» و «در رمز و راز» عنوان‌های این ۱۴ کتاب است که به ترتیب به سرگذشت زندگی پیامبر اسلام(ص)، حضرت فاطمه(س) و امام اول تا امام دوازدهم شیعیان پرداخته است.

این مجموعه برای اولین بار در سال ۱۳۸۹ از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد و اکنون با شمارگان ۷هزار و ۵۰۰ نسخه در سال ۱۴۰۳ به چاپ دوم رسیده است.

مجموعه ۱۴ جلدی «اختران» در قطع وزیری در فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و پایگاه فروش اینترنتی محصولات کانون به نشانی https://digikanoon.ir/ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

انتهای پیام
captcha