کرمانشاه - عکس
رزمایش امنیتی نیروی زمینی سپاه در غرب کشور

رزمایش امنیتی نیروی زمینی سپاه در غرب کشور

رزمایش امنیتی نیروی زمینی سپاه با محوریت قرارگاه نجف اشرف در منطقه عمومی قصر شیرین کرمانشاه برگزار شد، این رزمایش برای ارزیابی آموزش‌های نیروهایی که در غرب کشور مأموریت دارند طراحی شده است.

بسیج از متن ملت و جهان اسلام برخاسته است

گروه سیاسی: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به جایگاه بسیج گفت: بسیج از متن ملت و جهان اسلام است.

بدون ایران موضوع سوریه حل نمی‌شود

گروه سیاسی: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به قدرت جمهوری اسلامی ایران گفت: بدون حضور ایران نمی‌توان در خصوص سوریه و یمن تصمیم‌گیری کرد.

مهمترین بحث امروز کشور، حفظ و تقویت امنیت موجود است

گروه سیاسی: امام جمعه پاوه با اشاره به اقدامات اخیر داعش در اروپا و خاورمیانه گفت: مهمترین بحث امروز کشورمان با توجه به اوضاع جهان و خاورمیانه، حفظ و تقویت امنیت موجود در کشور است.

فرامین ‌رهبری در ‌برجام ‌‌«حجت» است

گروه سیاسی: نایب‌رئیس کمیسیون ویژه برجام در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید اجازه داد عده‌ای با تفسیر اشتباه از برجام در جامعه افتراق ایجاد کنند.

روشن‌ترین سند خیانت آمریکا به ملت ایران کودتای ۲۸ مرداد است

گروه سیاسی: امام جمعه اسلام آبادغرب گفت: یکی از روشن‌ترین اسناد خیانت آمریکا به ملت ایران تدارک کودتای ۲۸ مرداد و سرنگونی دولت دکتر مصدق است که با روی کارآوردن رژیم دست نشانده پهلوی، دور جدید از استبداد را آغاز کرد.

رمز ثبات نظام اسلامی در گرو ترویج فرهنگ شهادت است

گروه سیاسی: جانشین فرمانده بسیج سپاه ناحیه سرپل ذهاب بر لزوم ترویج و نهادینه شدن فرهنگ شهید و شهادت در جامعه تأکید کرد و افزود: رمز ثبات و بقای نظام اسلامی در گرو تحقق این مهم است.

عالم یک شهر شدن امری دشوار است

گروه سیاسی: نوه امام خمینی(ره) با بیان اینکه وی با تأکید براین مطلب که رفتار یک عالم باید براساس موازین باشد، افزود: عالم یک شهر شدن امری دشوار است.

مسئولان و مردم در حوزه تفکرات اسلامی حرکت کنند

گروه سیاسی: امام‌جمعه کرمانشاه گفت: همه مسئولان و مردم باید در حوزه تفکرات اسلامی حرکت کنند و از این دایره خارج نشوند و هرگونه نظر و عقیده‌ای باید در این چارچوب مطرح شود.