کد خبر: 3765099
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۱
حجت‌الاسلام پژمان‌فر اعلام کرد:
گروه سیاسی ــ رئیس فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس درباره حواشی ایجاد‌شده در موضوع ادغام دو اتحادیه مؤسسات قرآنی کشور از پیگیری‌های فراکسیون برای به سرانجام رساندن این موضوع خبر داد.

حجت‌الاسلام و المسلمین نصرالله پژمانفر، رئیس فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا درباره برنامه‌‌ها و جلسات آتی این فراکسیون گفت: قرار براین بود که روز سه‌شنبه، 29 آبان، نشست مشترکی با محمدباقر نوبخت، ردیس سازمان برنامه و بودجه، برگزار شود که به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها به زمان دیگری موکول شد.

رئیس فراکسیون قرآن مجلس افزود: همچنین نشست با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از دیگر برنامه‌های ما بود که آن هم به دلیل تداخل برنامه‌ها منتفی و در زمان دیگری برگزار خواهد شد.

وی در ادامه در خصوص حواشی و اختلافات پیش آمده در موضوع ادغام دو اتحادیه مؤسسات قرآنی کشور گفت: در این زمینه بنا داریم نشستی با حضور محمدرضا مخبر دزفولی، رئیس شورای توسعه فرهنگ قرآنی و دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و جمعی از مسئولان و مدیران ذی‌ربط برگزار کنیم تا نتیجه مطلوبی حاصل شود.

یادآور می‌شود چند سالی است که بحث ادغام اتحادیه تشکل‌های قران و عترت کشور و اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی کشور مطرح شده است و با وجود ادغام اتحادیه‌های قرآنی هر استان طی ماه‌های اخیر، اما ادغام کشوری دو اتحادیه همچنان بی‌سرانجام مانده و حواشی زیادی را دامن زده است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: