کد خبر: 3808686
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
گروه بین‌الملل ـ رایزن فرهنگی ایران در اتیوپی با مدیر بخش زنان و جوانان مجلس اعلای امور اسلامی اتیوپی دیدار و درباره فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی زنان مسلمان گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایکنا به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی؛ خانم سارتو شمس الدین، مدیر بخش زنان و جوانان مجلس اعلای امور اسلامی اتیوپی در این دیدار درباره برخی اقداماتی که برای زنان و جوانان مسلمان از سوی مجلس اعلا اجرا شده است، توضیحات مختصری ارائه کرد و سپس خواستار همکاری هر چه بیشتر رایزنی فرهنگی ایران در آستانه ماه رمضان شد.

حسن حیدری، رایزن فرهنگی ایران در اتیوپی نیز در سخنانی، اظهار کرد: رایزنی فرهنگی ایران طی سال‌های متمادی، همکاری صمیمانه‌ای را با مجلس اعلای امور اسلامی به عنوان مهم‌ترین نهاد رسمی مسلمانان اتیوپی داشته و البته این همکاری همه ساله در آستانه ماه رمضان بیشتر می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: امسال نیز رایزنی فرهنگی در انجام فعالیت‌های مشترک با بخش زنان و جوانان مجلس اعلای امور اسلامی اتیوپی مشارکت خواهد داشت.

حیدری گفت: در کار آموزی و توانمندسازی زنان و جوانان مسلمان اتیوپی نیز مشارکت خواهیم کرد و همانگونه که می‌دانید رایزنی فرهنگی تاکنون در این زمینه‌ها پیش قدم بوده و هم اکنون نیز دوره آموزشی فرش بافی ایرانی را در دست اجرا داریم.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: