کد خبر: 3812364
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۵
گروه بین‌الملل ــ مؤسسه «نور ابدی» که در سال 2005 میلادی تأسیس شده اولین مؤسسه‌ در جمهوری آذربایجان است که به موضوعات قرآنی و سیره اهل بیت(ع) می‌پردازد.
به گزارش ایکنا؛ غرفه جمهوری آذربایجان در میان غرفه‌های مجمع جهانی اهل بیت(ع) بخش بین‌الملل نمایشگاه قرآن قرار دارد که کتاب‌هایی را با محتوای دینی در معرض دید علاقه‌مندان قرار داده است.
طلوع «نور ابدی» جمهوری آذربایجان در نمایشگاه قرآن
این غرفه به معرفی آثار سه مؤسسه طوبی، امید و نور ابدی پرداخته است و بازدیدکنندگان می‌توانند اطلاعاتی را درباره مؤسسات مذکور کسب کنند.

در این میان، مؤسسه نور ابدی علاوه بر نشریات و مجلات مختلف کتاب‌هایی را ویژه کودکان به چاب رسانده است. این کتاب‌ها که به زبان ترکی آذری نوشته شده‌اند به سیره و زندگی ائمه عصمت و طهارت(ع) می‌پردازد.
طلوع «نور ابدی» جمهوری آذربایجان در نمایشگاه قرآن

مؤسسه نور ابدی در سال 2005 میلادی تأسیس شده و کماکان فعالیت خود را در حوزه‌های دینی ادامه می‌دهد. این نهاد همچنین اولین مؤسسه‌ در جمهوری آذربایجان است که با موضوعات قرآنی کار می‌کند.

در نمایشگاه امسال کتابی با نام «ضیافت قرآنی» در این غرفه قرار دارد که در بخشی از آن به زندگی استاد راغب مصطفی غلوش، قاری مطرح فقید مصری  پرداخته شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: