کد خبر: 3819863
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
گروه اقتصاد ــ بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه حامی ورزش و تیم‌های حرفه‌ای ورزشی است.

حمایت از ورزش با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه در بانک قرض‌الحسنه مهرایران

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، این جنس از حمایت، تبلیغاتی نیست؛ بلکه واقعی است. افشین بساکی و همکارانش از اراك با دریافت وام قرض‌الحسنه توانسته‌اند یك باشگاه بدنسازی دایر كند. وی می‌گوید: «از آنجایی كه راه‌اندازی باشگاه ورزشی قدرت مالی می‌خواهد، در فكر تهیه سرمایه اولیه بودم تا اینكه از یكی از دوستانم شنیدم بانك قرض الحسنه مهر ایران حمایت مالی می‌كند. به این ترتیب به آنجا مراجعه كردم و مورد حمایت قرار گرفتم.» محسن مسن آبادی از قویترین مردان ایران برای موفقیت و ادامه تلاش خود در ورزش از این بانك وام گرفته است. این ورزشكار حرفه‌ای می‌گوید: «انگیزه و عشق برای افرادی كه می‌خواهند وارد ورزش بشوند، بسیار مهم است. اما این تنها كافی نیست. ورزشكار زمانی نتیجه می‌گیرد كه مورد حمایت قرار بگیرد.»
طولانی بودن بازپرداخت اقساط و کارمزد بسیار اندک این وام‌ها، دو ویژگی مهم وام‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران است. همین دو ویژگی سبب آرامش خاطر بسیاری از کارآفرینان و صنعتگران ایران می شود. عبدالجلیل یانق ساكن شهرستان بجنورد كه به كار تولید سبزی‌های خشك و گیاهان دارویی مشغول است، می‌گوید: «وامی كه از این بانك گرفتیم در شرایطی بود كه ابتدای كار بودم و نیاز مبرمی به آن داشتم. اگر قرار بر حمایت از تولید است باید تسهیلات مانند تسهیلات بانك قرض‌الحسنه مهر ایران در عمل با سود پایین باشد و بوروكراسی حذف شود. مقدار مبلغ مهم نیست، مهم دریافت به موقع تسهیلات است.»
فاطمه غمگین گلستانی از شهرستان طرقبه که از این بانک تسهیلات گرفته دریافت کرده است، در شغل پرورش گل و گیاه فعالیت دارد. وی می‌گوید: «با یک ضامن به بانك قرض‌الحسنه مهر ایران مراجعه كردم و محبت كردند وام را دادند و من توانستم با آن بذر بخرم. وقتی اقساط و سود وام كم باشد، ما می‌توانیم سرپا بمانیم.» خانواده علیرضا رشیدی ساكن شهرستان سمیرم هم از تسهیلات برای توسعه كسب و كار خود استفاده كرده است. وی معتقد است كه این وام توانسته كمك شایانی به كسب و كارش بكند. او می‌افزاید: «تسهیلات این وام بسیار مناسب است و به همه كسانی كه می‌خواهند كسب و كاری را شروع كنند توصیه می‌كنم از این تسهیلات استفاده كنند.»

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: