کد خبر: 3828901
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
مدیرعامل شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس بیان کرد:
گروه اقتصاد ــ یاسر فلاح از اهتمام ویژه این شرکت برای حرکت در مسیر ارتقای فرهنگ سرمایه‌گذاری بورسی خبر داد و بیان کرد: به منظور آشنایی مردم با اصول و مبانی بازار سرمایه و همچنین راه‌های ورود به بورس، همایش‌ها و کارگاه‌هایی در سراسر کشور با همکاری جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا، به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه،  یاسر فلاح، مدیرعامل شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس گفت: شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس به عنوان نهاد فرهنگ‌ساز بازار سرمایه در سراسر کشور همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌کند و در گام اول، همایشی یک روزه با حضور ۱۵۰ نفر در محل پارک علم و فناوری اردبیل برگزار کرد.
مدیرعامل شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس با بیان اینکه نتایج مثبت برگزاری این گردهمایی، انگیزه تداوم برگزاری کارگاه‌ها و همایش‌ها در سایر استان‌ها بود، تصریح کرد: در این مسیر جهاد دانشگاهی به ما پیوست و هماهنگی‌های لازم با معاونین آموزشی ۳۰ استان کشور صورت گرفت تا همایش‌ها و کارگاه‌هایی به صورت ویدیو کنفرانس و در قالب پرسش و پاسخ برگزار شود.
یاسر فلاح با اشاره به اینکه استان‌های مختلفی برای برگزاری این همایش‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند، ادامه داد: استان لرستان و کرمانشاه هدف‌های بعدی هستند که مقرر شده با مشارکت جهاددانشگاهی، همایش‌های یک روزه در آنها برگزار شود.
مدیرعامل شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس با بیان اینکه برگزاری چنین کارگاه‌هایی برای نخستین بار در سطح کشور انجام می‌شود، گفت: تلاش می‌کنیم اطلاع‌رسانی عمومی و آموزش روش‌های نوین سرمایه‌گذاری با محور ارتقای سواد مالی در سراسر کشور انجام شود.
یاسر فلاح افزود: آمارها نشان می‌دهد بازار سرمایه نسبت به همه بازارهای موازی رشد بهتری را تجربه کرده و حضور بلند مدت افراد در این بازار می‌تواند منافع گسترده‌ای به همراه داشته باشد.
مدیرعامل شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس ابراز امیدواری کرد علاقه‌مندان فرصت حضور در این کارگاه های یک روزه را داشته باشند و افزود: جهاد دانشگاهی نیز اخذ مجوز از کمیته راهبری آموزش و برگزاری دوره‌های آموزشی پیشرفته را در دستور کار خود قرار داده و این دوره‌ها با بازگشایی دانشگاه‌ها در مهر و آبان برگزار می‌شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: