کد خبر: 3849322
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹
گروه ادب ــ با توجه به استقبال علاقمندان، مهلت ارسال اثر برای شرکت در «مسابقه داستان کوتاه برای اقتباس» تا پایان شنبه 27 مهرماه تمدید شد.

مهلت ارسال اثر مسابقه داستان کوتاه برای اقتباس تمدید شد

به گزارش ایکنا، به نقل از بنیاد شعر و ادبیات داستانی، به منظور رشد کمی و کیفی فیلم‌های اقتباسی و تشویق و ترغیب جوانان به بهره‌برداری از ظرفیت‌های تصویری ادبیات خلاقه با هدف تهیه و تولید فیلم اقتباسی و هم‌زمان با «سی ‌و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران»، مسابقه‌ای با عنوان «داستان‌های کوتاه برای اقتباس» برگزار می‌شود.

جوایز برگزیدگان

نفر اول ۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال

نفر دوم ۳۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال

نفر سوم ۲۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال

خرید حقوق تصویری ده اثر منتخب جهت تولید فیلم کوتاه اقتباسی به مبلغ ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال توسط انجمن سینمای جوانان.

مضامین معطوف به «اهمیت خانواده و سبک زندگی» و «امید و نشاط اجتماعی» و «عدالت‌خواهی و مبارزه با فساد» و «خودباوری، اراده و قدرت ملی» و «افزایش سرمایه اجتماعی» در اولویت قرار دارد.

حقوق تصویری داستان‌های برگزیده و منتخب جهت تولید فیلم کوتاه در اختیار معاونت تولید انجمن سینمای جوانان ایران قرار خواهد گرفت.
داستان‌های کوتاه منتخب با همکاری بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان و انجمن سینمای جوان ایران؛ جهت عرضه به دفاتر سینمای جوانان در سراسر کشور چاپ و منتشر خواهند شد.

شرایط اثر و نحوه ارسال
–  کلیه اهالی قلم و نویسندگان سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به نشانی eghtebas.adabiatirani.com  ثبت‌نام و از طریق فرم مربوطه نسبت به ارسال اثر اقدام کنند.

- هر شرکت‌کننده فقط می‌تواند یک اثر برای شرکت در این مسابقه ارسال کند.
- آثار ارسالی باید حداکثر ۳۰۰۰ کلمه و در قالب فایل word ارسال شوند.
- ارسال آثاری که قبلا منتشر شده‌اند بلامانع است.
-عدم اقتباس آثار ارسالی پیش از گاه‌شمار آیین‌نامه.

گاه‌شمار جشنواره و مهلت ارسال اثر:
تاریخ شروع ثبت نام در سایت: 10 شهریور سال 98
پایان مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار: 27 مهرماه سال 98

یادآور می‌شود، آیین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان هم‌زمان با سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در روز کتاب و سینما برگزار می‌شود، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند در ساعات اداری با شماره تلفن ۸۸۳۰۰۸۲۴-۰۲۱ داخلی ۲۰۱ تماس بگیرند. 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: