کد خبر: 3849374
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۲
در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران صورت گرفت:
گروه اقتصاد ــ‌ بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی، تاکنون به ۲۸۸۰ نفر از دانشجویان، اعضاي هيئت علمي و کاركنان متقاضي سفر به عتبات عاليات بر اساس معرفي دانشگاه، تسهيلات قرض الحسنه پرداخت كرده است.

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، این بانک، امسال نیز همانند سال گذشته پرداخت تسهیلات قرض الحسنه سفر دانشجویان به عتبات عالیات را در دستور کار خود قرار داده است.

بر این اساس طی یک هفته بالغ بر ۲۸۸۰ فقره وام قرض الحسنه به دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت شده است.

این تسهیلات با هدف تأمین و رفع احتیاجات ضروری سفر دانشجویان به عتبات عالیات در اربعین حسینی (ع)، توسط بانک قرض الحسنه مهرایران به معرفی شدگان از سوی دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت می شود.

مبلغ تسهیلات قابل پرداخت به هر یک از دانشجویان معرفی شده ۱۰ میلیون ریال و برای اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد حداکثر ۳۰ میلیون ریال است.

تسهیلات ارائه شده بر مبنای عقد قرض الحسنه و با کارمزد سه درصد است و مدت بازپرداخت تسهیلات اعطایی حداکثر ۲۰ ماه است.

بر اساس مفاد این قرارداد دانشجویان متقاضی می‌توانند با اخذ معرفی‌نامه از سامانه ساجد دانشگاه آزاد اسلامی به شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: