کد خبر: 3870148
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
احمد توکلی:
گروه سیاسی ــ‌ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به آثار مهم راهبردی و بلندمدت حمله موشکی سپاه به پایگاه آمریکایی عین‌الاسد، گفت: مهم‌ترین نتیجه این اقدام بااهمیت اخراج کامل نیروهای آمریکایی از عراق خواهد بود و این پیروزی بسیار بزرگی است.

احمد توکلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس هیئت مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت، در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا درباره عملیات افتخارآفرین بامداد امروز سپاه پاسداران به پایگاه آمریکایی عین‌الاسد در قالب راهبرد «انتقام سخت» گفت: این حمله موشکی آثار راهبردی و بلندمدتی دارد و از این منظر خبر بسیار خوبی بود.

وی افزود: این اتفاق فشار را به سمت آن‌ها سوق داده است که مهم‌ترین نتیجه آن اخراج کامل نیروهای آمریکایی از عراق خواهد بود و این پیروزی بسیار بزرگی است که در آثار این حمله رخ خواهد داد.

توکلی تأکید کرد: در نهایت اجرای گام پنجم و نهایی برجام نیز باعث می‌شود که آنها زحمات خود را بر باد رفته ببینند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به حمایت مردم و همه جریان‌ها و گروه‌های سیاسی از اقدام سپاه، گفت: بی‌تردید اقدامی تا این حد بزرگ و بااهمیت که پاسخ به احساس و عواطف مردم است مورد حمایت جامعه نیز خواهد بود و همه آحاد ملت ایران از آن دفاع خواهند کرد و پشت سر نیروهای مسلح خواهند ایستاد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: