کد خبر: 3887266
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۶
ارتش رژیم صهیونیستی سه‌شنبه شب تأیید کرد که پنج نفر دیگر از نظامیان این رژیم به کرونا مبتلا شده‌اند و به این ترتیب شمار مبتلایان به ۲۵ نفر رسیده است.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از خبرگزاری ایرنا، وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی اعلام کرد که با جان‌باختن دو تن دیگر در سرزمین‌های اشغالی، شمار جان‌باختگان کووید-۱۹ به سه نفر رسیده است.

امروز دو پیرمرد ۶۷ و ۸۷ ساله جان خود را بر اثر این بیماری از دست دادند.

آمار رسمی نشان می‌دهد  که بیش از ۶ هزار سرباز این رژیم در قرنطینه هستند.

وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی همچنین اعلام کرد که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در فلسطین اشغالی به یک‌هزار و ۶۵۶ نفر رسیده  که حال ۳۱ تن از آنها وخیم است.

در همین ارتباط، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی سه‌شنبه شب هشدار داد که احتمالا در یک ماه آینده حدود یک میلیون نفر از مجموع هشت میلیون و ۶۰۰ هزار نفر ساکنان سرزمین‌های اشغالی به ویروس کرونا جدید مبتلا شوند و حدود ۱۰ هزار نفر نیز در اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست بدهند.

براساس جدیدترین آمار سازمان بهداشت جهانی تا امروز، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به ۳۹۶ هزار و ۲۳۶ نفر رسید. از این تعداد ۱۷ هزار و ۲۵۰ نفر جان باخته و ۱۰۳ هزار و ۷۴۸ نفر بهبود پیدا کرده اند.
از میان ۲۷۵ هزار و ۲۳۸ نفری که همچنان درگیر این بیماری هستند، حال ۴ درصد آنها یعنی ۱۲ هزار و ۲۲۲ نفر وخیم گزارش شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: