کد خبر: 3900423
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
پیام ویژه سفیر فلسطین به مناسبت روز قدس/
صلاح زواوی، سفیر فلسطین در تهران در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس اظهار کرد: همه مسلمانان در زمینه قدس و فلسطین مسئولیت دارند و باید به فلسطین کمک کنند؛ چراکه در پیشگاه الهی بازخواست خواهند شد.

جمعه//پیام ویژه سفیر فلسطین به مناسبت روز قدس + فیلمبه گزارش ایکنا؛ متن این پیام تصویری که به مناسبت روز جهانی قدس در گفت‌و‌گو با ایکنا بیان شد و فیلم آن در ادامه می‌آید، بدین شرح است:

خداوند صاحب روز قدس «امام خمینی» را رحمت کند، همچنین خداوند رحمت کند هاشمی رفسنجانی و شهیدان رجایی، باهنر، بهشتی، مطهری و تمامی شهدایی را که از سرزمین مقدس جمهوری اسلامی یا فلسطین، کرانه باختری، نوار غزه و یا قدس شریف دفاع کردند.

انشاالله که به عهد خود وفا خواهیم کرد و قدس و فلسطین به اذن الهی به پیروزی خواهد رسید. همه مسلمانان در زمینه قدس و فلسطین مسئولیت دارند و باید به فلسطین کمک کنند.

هر شخصی پول دارد، از نظر مالی کمک کند. هر شخصی سلاح دارد، با سلاح کمک کند. اگر قدرت دیپلماتیک دارد، از این راه وارد شود. مهم این است که همه با هم متحد و یک صدا شوند.

باید این مسئله مهم را به یاد داشته باشیم که همه ما در پیشگاه الهی مسئول هستیم و خداوند از ما درباره مسئولیتمان در برابر اعلام قدس به عنوان پایتخت اسرائیل خواهد پرسید.

[فردای قیامت] از ما بازخواست خواهد شد که پس از اعلام قدس به عنوان پایتخت اسرائیل چند شهید دادیم؟ در راه مخالفت با الحاق کرانه باختری به سرزمین‌های اشغالی و همچنین دفاع از قدس، نوار غزه، بحر المیت و دیگر مناطق فلسطین چه تعداد شهید جان خود را نثار کردند؟

هر کسی که با استفاده از امکاناتش اعم از مالی و غیر مالی از فلسطین حمایت نکند، گناهکار است، امید که همگی روز جهانی قدس را بزرگ داشته و این شهر آزاد شود.

از خداوند می‌خواهم که ما را از شهدای آینده راه قدس قرار دهد انشاالله.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: