کد خبر: 3900661
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۸
شورای هماهنگی تبليغات اسلامی با صدور اطلاعيه‌ای اعلام کرد:
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه‌ای با اعلام اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامي در روز قدس ساعت 12:00 (به وقت تهران) به صورت زنده با امت اسلامی سخن خواهند گفت، تأکید کرد: به منظور کسب فيض حداکثری از بيانات حکيمانه و راهگشای ولی امر مسلمين هيچ‌گونه برنامه‌ای تحت عنوان مراسم روز قدس در هيچ نقطه‌ای از کشور برگزار نخواهد شد.

به گزارش ایکنا، متن اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به شرح زیر است:

روز جهانی قدس يکی از برجسته‌ترين و ماندگارترين يادگاران احياگر اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه و آله وسلم) حضرت امام خميني(رضوان الله تعالی علیه) و نماد صف‌بندی حق در مقابل باطل و مظهر حمايت جهانی از مردم رنج‌کشيده فلسطين است.

روز قدس نمايش وحدت و يکپارچگي جهان اسلام به ويژه ملت مسلمان ايران در موضوع فلسطين و حمايت از آرمان قدس شريف به مثابه مسئله اول جهان است؛ آرماني که متعلق به همه ابناء آزادي‌خواه بشر و درد مشترک همه انسان‌هاي عدالت‌طلب به عنوان حادثه‌اي براي موحدين و مؤمنان در اعصار گذشته، حال و آينده از روزي که مسجدالاقصي پايه‌گذاري شد تا هميشه تاريخ است.

يوم‌الله قدس روز دميدن خون تازه در رگ‌هاي امت اسلامي و برافراشته‌تر کردن پرچم مبارزه با رژيم صهيونيستي و مقاومت توأم با اميد و معنويت تا آزادي فلسطين و محو کامل غاصب قبله اول مسلمين و جرثومه فساد يعني رژيم جعلي، کودک‌کش و نژادپرست صهيونيستي است. بي‌شک پاس داشت موضوع فلسطين به عنوان مسئله اول جهان اسلام و دفاع از مظلوم، واجب شرعي و در هر شرايطي تعطيل‌ناپذير است، لذا در پي محدوديت‌هاي ناشي از شيوع ويروس کرونا و عدم امکان برگزاري شايسته و گسترده راهپيمايي سراسري، امسال روز جهاني قدس با ويژه برنامه‌اي بس گرانبها و استثنايي پاسداشته خواهد شد و آن عبارت است از: سخنراني مقتداي مقتدر و عظيم‌الشأن امت اسلامي (مدظله العالی). بر اين اساس در آخرين جمعه از ماه مبارک رمضان ( 2 خرداد 1399 ـ مصادف با 22 مي 2020 ميلادي) رهبر معظم انقلاب اسلامي ساعت 12:00 (به وقت تهران) به صورت زنده با امت اسلامي سخن خواهند گفت. اين سخنراني به صورت زنده از شبکه‌هاي مختلف راديويي و تلويزيوني داخلي و بين‌المللي پخش خواهد شد.

به همين مناسبت و به منظور کسب فيض حداکثري از بيانات حکيمانه و راهگشاي ولي امر مسلمين، حضرت آيت‌الله العظمي امام خامنه‌اي (مدظله العالی) هيچ‌گونه برنامه‌اي تحت عنوان مراسم روز قدس در هيچ نقطه‌اي از کشور برگزار نخواهد شد.

شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: