کد خبر: 3901230
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
سخنگوی جنبش حماس امروز در بیانیه‌ای بیستمین سالروز آزادسازی جنوب لبنان را تبریک گفت و تصریح کرد: آزادسازی فلسطین تنها با مقاومت همه‌جانبه و گسترده محقق خواهد شد.

به گزارش ایکنا به نقل از خبرگزاری فلسطینی صفا، «حازم قاسم»، سخنگوی جنبش حماس، با صدور بیانیه‌ای تصریح کرد: عقب‌نشینی رژیم غاصب صهیونیستی از جنوب لبنان با فداکاری‌های مداوم مردم و نیروهای مقاومت در لبنان صورت گرفت. خون شهیدان و مجروحان و فداکاری و رنج اسیران راه آزادی جنوب لبنان را هموار کرد و این پیروزی بزرگ را به ثمر رسانید.

حازم قاسم بیستمین سالروز بیرون کردن ارتش رژیم صهیونیستی را از جنوب لبنان با مقاومت شجاعانه مردم و نیروهای مقاومت به رهبری حزب‌الله تبریک گفت.

وی افزود: عقب‌نشینی صهیونیست‌ها از جنوب لبنان و خروج آنها از شبه‌جزیره سینا در مصر و به دنبال آن شکست این رژیم منحوس در غزه شواهدی قطعی است که آزادسازی سرزمین‌ها از دست اشغالگران تنها با مقاومت گسترده و حمایت و حضور مردمی امکان‌پذیر خواهد بود.

حازم قاسم تصریح کرد: خروج تحقیرآمیز ارتش دشمن از جنوب لبنان در بیست سال پیش دلیل روشنی بر امکان شکست پروژه صهیونیستی به واسطه مقاومت است. در واقع یکپارچگی عملکرد نیروهای مقاومت منجر به شکست این پروژه استعماری در کل منطقه خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: