کد خبر: 3902479
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۷
در آستانه سالروز رحلت امام خمینی(ره)؛
باشگاه اینستاگرامی ریحانه منتسب به دفتر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در آستانه سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، فراخوان مجازی با عنوان «برای امام» منتشر کرد.

به گزارش ایکنا، باشگاه اینستاگرامی «ریحانه» منتسب به دفتر رهبر معظم انقلاب، در آستانه سالروز رحلت امام خمینی(ره)، فراخوانی را با عنوان «برای امام» منتشر کرد و از مخاطبانش خواست تا تصاویر و متن‌های خود را در خصوص رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) با باشگاه مخاطبان این رسانه به اشتراک بگذارند.

متن این پست به شرح زیر است:
 
«حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «پیشقراول تجلیل از زن ایرانی، امام بزرگوار بود که با همه وجود برای زن ایرانىِ مسلمان ارزش و احترام قائل بود. همین بینش بود که موجب شد زنان کشور در انقلاب اسلامی سهم بزرگی را ایفا کردند.» ۱۳۷۶/۰۷/۳۰

در سی و یکمین سالگرد وفات امام عزیزمان، خمینی کبیر، می‌خواهیم از او بگوئیم و یادش را، چون چراغی، در دل‌هایمان روشن نگاه داریم. عکس‌ها و متن‌هایتان را با محوریت حضرت امام خمینی در موضوعات زیر برای باشگاه مخاطبان ریحانه ارسال کنید.

اگر قاب عکسی از امام در خانه‌تان دارید، از آن عکس بگیرد و برای ما بفرستید. می‌توانید جمله‌ای از امام که درباره زنان فرموده‌اند را بر کاغذی نوشته و کنار قاب بگذارید.

اگر سن‌تان به روز‌های حضور امام می‌رسد و خاطره‌ای از ایشان دارید، برایمان ارسال کنید. از روز‌های قبل انقلاب، زمان انقلاب، بازگشت ایشان به وطن و ایام رحلت‌شان.

اگر سن‌تان به آن روز‌ها نمی‌رسد، می‌توانید از پدر و مادر یا پدربزرگ و مادربزرگ‌تان بپرسید و خاطرات آنان را برایمان بفرستید. خودتان نیز می‌توانید تصویرذهنی‌تان به عنوان جوانِ امروزی از امام را قلم بزنید و ارسال کنید.

اگر مادر هستید، راهکار‌های مادرانه‌تان برای شناخت و شناساندن امام و آرمان‌هایش به فرزندانتان را برایمان بنویسید. امام خمینی، در بسیاری از سخنرانی‌هایشان، درباره‌ زنان صحبت کرده‌اند. جملات ایشان را در اینباره در صفحات مجازی‌تان با هشتگ موهبت خمینی منتشر کنید.»
 
فراخوان اینستاگرامی باشگاه مخاطبان ریحانه با عنوان «برای امام» منتشر شد
 
فراخوان اینستاگرامی باشگاه مخاطبان ریحانه با عنوان «برای امام» منتشر شد
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: