کد خبر: 3912264
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱
با پایان انتخابات و شمارش آرا؛
اسامی اعضای هیئت مدیره و هیئت بازرسان اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت پس از برگزاری انتخابات و شمارش آرا در 31 استان با تعداد 538 آرای مأخوذه اعلام شد.

اسامی هیئت مدیره اتحادیه کشوری موسسات و تشکل‌های قرآن و عترتبه گزارش خبرنگار ایکنا، اسامی هیئت مدیره و هیئت بازرسان اتحادیه کشوری موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت اعلام شد.

بر این اساس حسن محمدی‌علویجه با ۳۰۷ رأی، سیدمحسن موسوی‌بلده با ۳۰۱ رأی، مرتضی طلایی با ۲۶۴ رأی، سیدعلی‌محمد سرسرابی با ۲۴۹ رأی، امیرحجت مرادی با ۲۳۹ رأی، جواد سعیدی با ۲۳۸ رأی، محمدحسین اسلامی‌جهرمی با ۲۱۰ رأی، حسین خاکساری‌هرندی با ۲۰۳ رأی، مهدی مقامی با ۲۰۳ رأی، رحیم قربانی‌بریس با ۱۹۸ رأی، علیرضا شاهسونی با ۱۹۸ رأی، میثم طاهرآبادی با ۱۸۳ رأی، نهضت حورزاده‌هشتجین با ۱۸۳ رأی، لاله افتخاری با ۱۸۱ رأی، پیمان سلیمی با ۱۷۷ رأی به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره انتخاب شدند.

همچنین اعضای علی‌البدل هیئت مدیره شامل مجید باوردی با ۱۷۶ رأی، حجت مجید‌ی‌بیلندی با ۱۷۲ رأی و سیدمرتضی نیکزاد‌حسینی با ۱۶۸ رأی است.

حائزین اکثریت آرای هیئت بازرسان، محمد الهی با 254 رأی، محمد پیلان‌نژاد با 196 رأی و قاسم جهان‌آرا با 195 رأی بودند و محترم قلی‌پور با 135 رأی و باقر افخمی با 117 رأی اعضای علی‌البدل خواهند بود.

یادآور می‌شود، مجمع عمومی و انتخاب اعضای هیئت مدیره و بازرسی اتحادیه کشوری قرآن و عترت صبح تا ظهر امروز، سوم مردادماه با شرکت ۵۵۳ نفر برگزار شد.

بر اساس این گزارس تعداد آرای مأخوذه شامل ۵۳۸ رأی، تعداد آرای صحیح شامل ۵۳۴ رأی، تعداد آرای باطله ۴ برگه و تعداد غائبان ۵۲ نفر اعلام شد.

رئیس هیئت‌مدیره، مدیرعامل و... با تشکیل نخستین جلسه هیئت مدیره تعیین می‌شود.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: