کد خبر: 3917706
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۹
شیخ عیسی قاسم، رهبر نهضت اسلامی بحرین، رژیم صهیونیستی را کانون شرارتی بزرگ در زمین و دشمن قسم خورده اسلام و امت اسلامی دانست.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از حساب کاربری المقاوم در توئیتر، آیت‌الله عیسی قاسم، رهبر نهضت اسلامی بحرین درباره توافق اخیر امارات با رژیم صهیونیستی بیانیه‌ای صادر کرد.
 
در این بیانیه آمده است: محبت ورزیدن به دشمن، اقدامی علیه طرف حقی است که با آن دشمن در مبارزه است. عادی‌سازی روابط با دشمن، كمک به او، توجیه شرارت او و حمایت از او علیه مسلمانانی است که تحت آزار و اذیت هستند.
 
در ادامه این بیانیه آمده است: این اقدام در واقع محكوم كردن این مسلمانان در دفاع از خود و ایستادگی‌شان است و به معنای تسلیم و اطاعت در مقابل ظلم آن دشمن است، آن هم شدیدترین نوع ظلم. این اقدام، اقدامی آشکارا خلاف شرع است.
 
شیخ عیسی قاسم افزوده است: عادی‌سازی روابط، جنایت است و اعلام آن جنایاتی بزرگتر؛ چرا که مایه تشویق دیگران به آن و دعوت دیگران برای رقابت جستن در آن است. این چالشی آشکار برای امت، به سخره و استخفاف کشیدن موضع مخالف امت در مقابل تجاوزات صهیونیستی و ضربه‌ای سهمگین به موضع تحریم امت علیه دشمن صهیونیستی است؛ تحریمی که به منزله سلاحی در مقابل دشمن متجاوز است.
 
در پایان این بیانیه آمده است: افتخار به عادی‌سازی روابط و سبقت گرفتن در آن، از قبیح‌ترین زشتی‌ها در نظر دین است و افتخاری به انجام بدترین مناقصه‌ها است.این عادی‌سازی، اعلام آن و افتخار به آن، سه موقعیت و موضعند که هر یک از دیگری قبیح‌تر و زشت‌ترند. بر امت واجب است که آن را محکوم و رد کنند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: