کد خبر: 3922437
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
چهل و پنجمین شماره از ماهنامه «دنیای سرمایه‌گذاری» منتشر شد. در این شماره تهدیدات رفاه‌زدگی برای خانواده‌های ایرانی مورد بررسی قرار گرفته است.

به گزارش ایکنا، در بخش اقتصاد بازار چهل و پنجمین شماره از ماهنامه «دنیای سرمایه‌گذاری» گفت‌وگوهایی با مجتبی کاتب، رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد با عنوان «رشد 83 درصدی حق بیمه تولیدی سرمد»، مسعود ابراهیمی و عطیه سادات میرعباسی با موضوع «تحکیم ارتباط صنعت و دانشگاه با برگزاری جشنواره استارپوزال» منتشر شده است.

در ادامه این بخش نیز در گزارشی به «بررسی چشم‌انداز بازار مالی دوبی» پرداخته و یادداشتی از مهدی کریمی تفرشی، رئیس هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان تهران با موضوع «راهکارهای عبور از بحران ارزی» به رشته تحریر در آمده است.

در بخش دنیای انرژی این شماره نیز مصاحبه‌هایی با جعفر ربیعی، مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس و سیدرضا قاسمی شهری، مدیرعامل پتروشیمی شهید تندگویان با عنوان «رونمایی از گرید چادر مشکی در پتروشیمی شهید تندگویان» منتشر شده و همچنین در این بخش گزارش‌هایی با موضوع «توسعه پارس جنوبی در ایستگاه پایانی»، «محرومیت‌زدایی به سبک گازی‌ها» و «رونق بورس انرژی در سال جاری» به چاپ رسیده است.

در بخش دنیای خودرو که برای نخستین بار در این ماهنامه به آن پرداخته شده، گفت‌وگوهایی با بابک کریمخان، مدیرعامل شرکت پیک افروز غرب با عنوان «رونق صنعت قطعه‌سازی با اصلاح قیمت‌گذاری خودرو»، سعید صبوری، مدیرعامل شرکت صبوران پلیمر با موضوع «تحول در صنعت خودروی کشور با حفظ منافع ملی» و مهدی مطلب‌زاده، مدیرعامل شرکت آذر موتور مبین با عنوان «نجات صنعت خودروسازی در گروی محصولات جدید» منتشر شده است.

111

در بخش دنیای صنعت این شماره نیز مصاحبه‌هایی با علیرضا احمدی، کارآفرین جوان و مدیرعامل گروه تولید گلبانان با عنوان «توسعه صنعت دامپروری به برنامه‌ریزی مناسب نیاز دارد»، رضا احمدوند، بنیان‌گذار شرکت کشت و صنعت تهران شباهنگ با موضوع «آمادگی برای تولید و صادرات محصولات غذایی و پروتئینی» و سمیه صالحیان، سرمایه‌گذار مجتمع خدماتی، رفاهی و گردشگری پرشین پلازای عباس‌آباد چاپ شده و همچنین به مناسبت هفته دولت و بهره‌برداری از چند پروژه‌ عمرانی در شهر قیامدشت، گفت‌وگوهایی با حسین ترکاشوند، شهردار قیامدشت و اعضای شورای اسلامی این شهر با عنوان «قیامدشت؛ شهری طلایی برای سرمایه‌گذاری» انجام شده است. گزارشی از تسهیل روند راه‌اندازی پروژه‌ها در سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ( ایمیدرو) با موضوع «پایش حوزه تولید و توسعه؛ مدل جدید نظارتی ایمیدرو» از دیگر مطالب این بخش می‌باشد.

در بخش اقتصاد کلان چهل و پنجمین شماره از ماهنامه دنیای سرمایه‌گذاری مصاحبه‌هایی با سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، نایب رییس، علی کریمی فیروزجایی، عضو هیئت رئیسه، علی جدی، نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن، سید علی موسوی، عضو کمیسیون صنایع و معادن و حجت‌الله فیروزی، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با عنوان «افزایش قیمت خودرو به بی‌ثباتی اقتصاد دامن می‌زند» و نیز حسن فروزان فرد، عضو اتاق بازرگانی تهران با موضوع «عدم حضور بخش خصوصی؛ عامل ناکارآمدی اقتصاد دولتی» انجام شده است. از سوی دیگر، به بهانه شروع فعالیت کاری علی نجفی خوشرودی به عنوان سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در عمان، در گزارشی با موضوع «تداوم روابط حسنه تهران-مسقط، ماموریت سفیر جدید ایران» به بررسی روابط ایران و عمان در سال‌های اخیر و آینده پرداخته شده و «چالش بازار سرمایه با تدابیر ضد و نقیض» یادداشتی است که به تحریر مرتضی فغانی؛ عضو اتاق بازرگانی تهران در آمده است.

گفت‌وگو با سیده فاطمه مقیمی، بانوی کارآفرین برتر کشور با عنوان «رفاه‌زدگی؛ تهدیدی برای خانواده‌های ثروتمند ایرانی»، «معرفی ارزهای برتر دیجیتال در سال 2020» و «آشنایی با قدیمی‌ترین برندهای خودروسازی در جهان» از مطالب خواندنی این شماره از ماهنامه «دنیای سرمایه‌گذاری» است.

یادآور می‌شود چهل و پنجمین شماره ماهنامه «دنیای سرمایه‌گذاری» به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی در 120 صفحه با قیمت 20 هزار تومان از طریق اشتراک و نیز پایگاه خبری این نشریه به نشانی www.dsg-m.ir از هم‌اکنون در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: