کد خبر: 3922570
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳
بیانیه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای سازش رژیم آل خلیفه بحرین با رژیم اشغالگر صهیونیستی را به شدت محکوم و اعلام کرد: رژیم وابسته آل خلیفه که تداوم حکومت خود را بر وابستگی کامل به آمریکا و رژیم نژادپرست صهیونیستی می‌داند، گام در مسیری نهاده که جز شکست نتیجه‌ای برایش نخواهد داشت.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

به گزارش ایکنا متن بیانیه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

متأسفانه بار دیگر خیانت حکام وابسته و سرسپرده به کاخ سفید و رژیم صهیونیسی ضربه‌ای دیگر بر پیکر خونین فلسطین وارد ساخت.

رژیم وابسته آل خلیفه که تداوم حکومت خود را بر وابستگی کامل به آمریکا و رژیم نژادپرست صهیونیستی می‌داند، گام در مسیری نهاده که جز شکست نتیجه‌ای برایش نخواهد داشت.

اطمینان داریم شادی و سرمستی برخی دولت‌های منطقه به ویژه سران بحرین و امارات از این قبیل اقدامات خائنانه دیری نخواهد پایید. ملت‌های مسلمان اجازه نخواهند داد آرمان فلسطین قربانی انتخابات آمریکا گردد و پاسخ شایسته‌ای به آن خواهند داد.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت شدید اقدام خائنانه رژیم آل خلیفه تاکید می‌نماید این قبیل اقدامات روند مبارزات حق‌طلبانه و آزادی‌خواهانه ملت فلسطین و جوانان مؤمن مسلمان جهان اسلام را بر علیه اشغالگران صهیونیست تسریع خواهد کرد. سازش بحرین و امارات با رژیم کودک‌کش صهیونیستی به معنای پذیرش این رژیم نزد ملت مسلمان نخواهد بود و جهان اسلام در آینده‌ای نه چندان دور شاهد آزادی فلسطین عزیز و بازگشت آن به پیکره کشورهای اسلامی خواهد بود.

ما نمایندگان ملت بزرگ ایران با صدای بلند اعلام می‌کنیم نبرد آزادی فلسطین تا نابودی رژیم اشغالگر قدس ادامه خواهد داشت و سرنوشت محتوم رژیم صهیونیستی نابودی به دست جوانان مؤمن و مسلمان خواهد بود.

جمهوری اسلامی ایران همچنان با دقت مسئله احقاق حقوق ملت فلسطین و آزادی سرزمین‌های اشغالی فلسطین را به عنوان مسئله اول جهان اسلام پیگیری خواهد کرد.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تأکید می‌نماید عواقب هرگونه اقدام تنش‌زای رژیم صهیونیستی در منطقه خلیج فارس مستقیما متوجه رژیم آل خلیفه و امارات خواهد بود و هم‌پیمانی با رژیم صهیونیستی، امنیت بحرین و امارات را بیش از گذشته در معرض تهدید قرار خواهد داد و هم‌پیمانی با رژیم اشغالگر و متجاوز صهیونیستی، نه تنها در بقا و و دوام حیات منحوس رژیم‌های لرزان سلطنتی، دیکتاتور و غیرمردمی مؤثر نبوده، بلکه روند زوال و اضمحلال آنان را تسریع می‌بخشد و تهدیدی برای صلح، ثبات و امنیت و هم‌زیستی کشورهای اسلامی منطقه خواهد بود، که همه عواقب وبال گردن حکام خائن و جنایتکار یادشده خواهد بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: