کد خبر: 3927176
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱
راه‌های رسیدن به پول حاصل از فروش سهام عدالت در شماره جدید ماهنامه «کارخانه» مورد بررسی قرار گرفته است.

به گزارش ایکنا، از جمله مطالب منتشر شده در این شماره شامل الزام بهره‌وری، خوداصلاحی یا ریزش، صادرکنندگان در خط مقدم، تولید را چه کسی قربانی کرد؟، کارت اعتباری برای دارندگان سهام عدالت، بانک‌ها ریسک نمی‌کنند، نقدینگی بنگاه‌ها کاهش یافته است، کوئید 19 برای دانشگاه‌ها بحران‌ساز است، پولی که همه را با خود می‌برد و آنهایی که خانه‌نشین شدند، است.

اساس، جنگ اقتصاد است، زن‌ها بهترین مدیریت را در شیوع کرونا داشتند، توسعه چطور اتفاق می‌افتد، ضرب و شتم بدون لرزش، کم و قدرتمند، پول رایگان،شرق انتقام خواهد گرفت، افسانه اینجاست، رقابت برای نابودی، عاقبت مشاغل ایرانی‌‌ها، همکاری یا رقابت و  خلاقیت و تعهد به نوآوری می‌انجامد،  از دیگر مطالب این شماره هستند. 

در بخشی از این شماره درباره راه‌های رسیدن به پول سهام عدالت آمده است: تاکنون 1/9 میلیون نفر سهام عدالت خود را فروخته‌اند و 5 هزار و 600 میلیارد تومان به حساب این افراد واریز شده است. به گفته حسین فهیمی، مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری بورس اوراق بهادار از حدود 19 میلیون نفری که در مدیریت سهام عدالت، روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌ بودند کمتر از دو میلیون نفر تصمیم گرفتند تا بخشی از سهام‌شان را - مجموع 60 درصد- به فروش برسانند.

فهیمی اضافه کرد: کسانی‌که به درستی شماره شبای حساب بانکی و شماره سیم‌کارت را معرفی کرده بودند سهام‌شان به فروش گذاشته شده و پول حاصل از سهام به حساب آنها واریز شده است. از تاریخ 30 خرداد99 کارگزاری‌های کشورر ملزم شدند تا به مشتریان خودشان پاسخ دقیقی ارائه دهند. کسانی‌که پول حاصل از فروش سهام عدالت را هنوز دریافت نکرده‌اند حتما یکی یا هر دوی این شماره‌ها را به درستی وارد نکرده‌اند.

یادآور می‌شود ماهنامه «کارخانه» به صاحب امتیازی شرکت فولاد مبارکه اصفهان و مدیرمسئولی ایرج ترابی منتشر می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۵۲۷۳۳۴۸۸ تماس برقرار کنید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: