کد خبر: 3937238
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۲
رئیس اداره پژوهش پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی از انتشار کتاب «چکیده مقالات همایش ملی مقاومت اسلامی از نگاه قرآن» در 324 صفحه خبر داد.
ارسال// کتاب «چکیده مقالات همایش ملی مقاومت اسلامی از نگاه قرآن» منتشر شدبه گزارش ایکنا، عباس‌علی عابدی گفت: کتاب «چکیده مقالات همایش مقاومت اسلامی از نگاه قرآن» به همت پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن و انتشارات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به چاپ رسیده است.
 
وی افزود: این کتاب دربرگیرنده چکیده مقالات ارسال شده به نخستین همایش ملی مقاومت اسلامی از نگاه قرآن است که به کوشش حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق یوسفی مقدم و حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی محمدی در قالب 9 فصل در 324 صفحه ارائه شده است.
 
رئیس اداره پژوهش پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان اینکه 160 چکیده مقاله در این کتاب منتشر شده است، تصریح کرد: از نقاط قوت این چکیده مقالات می‌توان به تنوع عناوین در موضوعات و ابعاد مختلف مقاومت اسلامی اشاره کرد. 
 
وی با بیان اینکه کتاب «چکیده مقالات همایش ملی مقاومت اسلامی از نگاه قرآن» در تیراژ 300 نسخه منتشر شده است، افزود: این کتاب در حاشیه همایشی منتشر می‌شود که هدفش نظریه‌پردازی و گفتمان‌سازی برای مقاومت است، لذا این کتاب و انتشار کتاب مجموعه مقالات همایش مقاومت اسلامی از نگاه قرآن در آینده نزدیک، زمینه مناسبی را برای تحقیقات و پژوهش‌های علمی  فراهم می‌سازد.
 
عابدی تصریح کرد: همایش ملی «مقاومت اسلامی از نگاه قرآن» در روزهای 29 شهریورماه تا 3 مهرماه 1399 به همت پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن و مرکز همکاری‌های علمی و بین‌الملل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به صورت مجازی برگزار شد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: