کد خبر: 3964842
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۴
چهاردهمین مسابقات تلویزیونی قرآنی قرائت «ان للمتقین مفازا» به مناسبت ماه رمضان در شبکه جهانی الکوثر آغاز شد.

به گزارش ایکنا؛ این مسابقات از شامگاه سه شنبه، 24 فروردین ماه به همت شبکه جهانی الکوثر در این شبکه افتتاح شد و قرار است تا پایان رمضان با مشارکت قاریانی از کشورهای مختلف جهان ادامه یابد.

احمد السید محمود ابراهیم و مبارک عبدالفتاح محمد احمد هر دو از مصر، سید امیر هاشمی از افغانستان، عبدالرحمن احمد طیبی از الجزایر، احمد رمضانی و جواد هرندی‌زاده هر دو از ایران، علی محمد عبد از عراق، سید میلاد رضوی از آلمان و صالح عطار رؤوف از شرکت‌کنندگان شب‌های اول و دوم این رقابت بودند.

چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی مفازا را داورانی از هفت کشور ایران، سوریه، عراق، اردن، مصر، لبنان و سودان در شب‌های ماه رمضان داوری می‌کنند.

احمد النجفی، رافع العامری، میثم التمار و ناطق الزرکانی از عراق، معتز آقایی، مهدی سیف، عباس انجام، محمدعلی دهدشتی و امیر کسمایی از ایران، سمیح عثامنه از اردن و طه عبدالوهاب، محمد کحیله، محمد عصفور و محمد جابین از مصر داوران این دوره از رقابت‌ها هستند.

همچنین رضوان درویش، عارف العسلی و نورالدین خورشید از سوریه، عادل خلیل و مصطفی الجعفری از لبنان و البدری بشاره از کشور سودان بر این مسابقات نظارت دارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: