کد خبر: 3965349
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۸
مركز اسلامی فرانسه به مناسبت ماه رمضان برنامه‌هايی مجازی اجرا و از اساتید بین‌المللی قرآن ایران برای تلاوت در این برنامه‌ها دعوت کرده است.

اساتید قرآن ایران؛ مهمان محفل رمضانیه فرانسهبه گزارش ایکنا از فرانسه؛ برنامه‌های ماه رمضان فرانسه از چهارشنبه 14 آوریل برابر با 25 فروردین ماه آغاز شده است و تا عید فطر ادامه دارد.

حامد علیزاده، قاسم مقدمی، احمد ابوالقاسمی و سعید پرویزی از قاریان و اساتيد بين‌المللى قرآن کشورمان از شرکت‌کنندگان در برنامه‌هاى ماه رمضان امسال مركز اسلامى فرانسه هستند.

این برنامه‌ها در یوتیوب و اینستاگرام مرکز اسلامی فرانسه به صورت زنده پخش می‌شود و سيد حسين حسينى قمى، شيخ مسعود عالى، حجت‌الاسلام ناصر رفيعى و استاد محمد شجاعى در آن سخنرانی می‌کنند.

همچنین قاريان گروه تواشیح معراج قم با نام اسحاق عبداللهی، محمدحسین فراهانی، مهدی حسن‌نژاد، امیربهادر رحمانی، علیرضا محمودی و سیدمحمد موجانی در محفل رمضانیه مرکز اسلامی فرانسه در فضای مجازی شرکت و برنامه‌هایی را اجرا کرده‌اند.

مسابقه نقاشى با موضوع معانى آيات قرآنى از دیگر برنامه‌های مرکز اسلامی فرانسه در ماه رمضان است که برای دو گروه سنی 4 تا 8 سال و 9 تا 12 سال اجرا می‌شود.

همچنین امسال در ماه رمضان هر هفته مسابقه معارف قرآنی از سوی این مرکز برگزار و در پایان هر هفته برترین‌ها اعلام می‌شوند.

هر مسابقه شامل ٢٠ پرسش از معارف قرآنى و مناسبت‌هاى آن هفته ماه رمضان است و برترین‌های این رقابت جوایزی نقدی دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: