کد خبر: 3968457
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۸
یک مؤسسه خیریه اسلامی در شیکاگوی آمریکا در طول ماه رمضان، بسته‌های غذایی رایگان در اختیار نیازمندان و افراد آسیب‌پذیر در سراسر کشور قرار می‌دهد.

به گزارش ایکنا به نقل از عرب نیوز، یک مؤسسه خیریه اسلامی در شیکاگو در حال همکاری با بزرگترین شرکت تحویل غذا در ایالات متحده برای تحویل بسته‌های غذایی به نیازمندان و افراد آسیب‌پذیر در سراسر کشور در ماه مبارک رمضان است.

خلیل دمیر، مدیر اجرایی بنیاد زکات آمریکا، به عرب نیوز گفت: بیماری همه‌گیر کووید 19 نیاز فوری به تغذیه فقرا را نشان داد. وی افزود: ما مؤسسه خیریه DoorDash را به خاطر اجرای مسئولیت اجتماعی خود در زمینه كمک به فقرا تحسین می‌کنیم و از سازمان‌های دیگر نیز می‌خواهیم كه این كار را انجام دهند. وی ادامه داد: ما احساس می‌کنیم در حال حاضر وظیفه ما این است که به افراد فقیر در سراسر این کشور غذا بدهیم.

این مشارکت به عنوان بخشی از کمپین «همدردی با گرسنگان برای انجام کار خوب» است که با استفاده از فضای معنوی ماه مبارک انجام می‌شود. این خیریه همچنین بودجه‌ای را برای وعده‌های غذایی ماه رمضان از مجموعه حلال خود فراهم می‌کند.به ازای هر سفارش غذا، که برای تغذیه فقرا از طریق بنیاد زکات آمریکا انجام می‌شود یک دلار به فقرا اختصاص داده می‌شود.

این بنیاد خیریه همچنین وعده داده است که یک وعده غذایی اضافی برای هر عکس ارسال شده در شبکه‌های اجتماعی با برچسب‌های ZakatUS وDoorDash اهدا کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: