کد خبر: 3969806
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۹
جنبش مقاومت اسلامی «نُجَباء» عراق در بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی قدس ضمن تأکید بر اینکه سلاح مقاومت همچنان با هدف آزادی قدس شلیک می‌کند، از انزوای بی‌سابقه رژیم صهیونیستی خبر داد.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از دفتر اطلاع‌رسانی جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، جنبش نجباء با انتشار بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و ادای احترام به روح بلند امام خمینی(ره) بنیانگذار این مناسبت تاریخ‌ساز، اعلام کرد: ایمان‌ ما به وعده خداوند و یاری او متزلزل نشده است و آن را از هر روز دیگری به خود نزدیک‌تر می‌بینیم.

در بیانیه نُجَباء ضمن تأکید بر شکست محاسبات حامیان اسرائیل در میادین نبرد که تکاپوی آنان برای مذاکره با محور مقاومت را در پی داشته، آمده است: این‌ روزها برای نخستین بار رژیم‌صهیونیستی را در طول تاریخ خود در موضع دفاعی می‌بینیم که ناشی از شکست‌های پی‌درپی مقابل نیروهای مقاومت در لبنان و فلسطین اشغالی است.

این جنبش در ادامه اعلام کرد: ما به‌عنوان عضوی از مقاومت اسلامی در عراق، روزی نبوده که در اعتقاد به حقانیت آرمان قدس و فلسطین تردید پیدا کنیم و به‌رغم تمام تلاش‌های ناکام مزدوران صهیونیسم از جمله داعش و گروه‌های تکفیری، همچنان سلاحمان را با هدف تحقق آزادی مسجدالاقصی نشانه گرفته‌ایم؛ کما اینکه از عزم ما در رویارویی با آمریکای اشغالگر که خواهان دور کردن درگیری از دست‌نشانده و متحدش رژیم غاصب صهیونیستی است، کاسته نشده است.

مقاومت اسلامی نُجَباء رژیم‌های عربی سازشکار را خائنانی کوتوله و ترسو توصیف کرد و با اشاره به نفرت امت اسلامی از اسرائیل، افزود: وعده زوال رژیم غاصب، وعده‌ای الهی در کتابی است که باطل در آن جای ندارد و هرکس این وعده را منکر شود، همانند کسی است که به بخشی از این کتاب ایمان داشته و به بخش دیگر آن کافر است.

جنبش نُجَباء در پایان بیانیه خود، سردار سلیمانی را شهید قدس نامید و با درود به مجاهدان حاضر در مرزهای فلسطین و شهدای آزادسازی قدس شریف، ابراز اطمینان کرد که نسل حاضر به خواست خداوند در آتیه‌ای نزدیک شاهد تحقق وعده پیروزی خواهد بود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: