کد خبر: 3970211
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳
مركز اسلامى امام على (ع) در استكهلم، پایتخت سوئد با صدور بیانیه‌ای حمله شامگاه جمعه، 17 اردیبهشت صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی را محکوم کرد.

به گزارش ایکنا، متن این بیانیه به نقل از مرکز اسلامی امام علی(ع) استکهلم بدین شرح است: حمله وحشيانه و غيرقابل توجيه نظامیان رژيم صهيونيستى در روز جمعه به مسجد شريف الاقصى يك بار ديگر دشمنى اين رژيم غاصب با مسلمانان و مردم مظلوم فلسطين را به اثبات رساند.

مركز اسلامى امام على(ع) در استكهلم ضمن محكوميت شديد اين عمل وحشيانه و ابراز همدردى با مردم مظلوم فلسطين، از تمامى آزادی‌خواهان و حاميان حقوق بشر و از دولت محترم سوئد تقاضا دارد ضمن اعلام همبستگى با نمازگزاران مسجدالاقصى و ملت مقاوم فلسطين، اين اقدام را محكوم کرده و خواهان پايان اين رفتارهاى خشونت‌آميز و نژادپرستانه رژيم صهيونيستى شوند.

در پايان از خداى متعال براى مردم بى‌پناه فلسطين، سربلندى و عزت و براى آسيب‌ديدگان و مجروحان حادثه اخير مسجد مقدس الأقصى آرزوى شفاى عاجل داريم.

مرکز اسلامى امام على (ع) استكهلم

٨ می ٢٠٢١ ميلادى

یادآور می‌شود، نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی شامگاه جمعه با حمله به مسجدالاقصی نمازگزاران را در مصلای القبلی محاصره کرده و به سمت آنها بمب‌های صوتی و گاز اشک‌آور شلیک کردند.

نظامیان اشغالگر همچنین با حمله به اتاق اذان مسجدالاقصی، سیم‌های بلندگوهای مسجد را قطع کردند تا مسئولان اوقاف اسلامی قدس نتوانند با نمازگزاران داخل صحن‌های مسجد ارتباط بگیرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: