کد خبر: 3997690
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۷

پویش مهر عاطفه‌ها با شعار «مهر، ماه مهربانی» برپا می‌شود

جشن عاطفه‌ها در قالب پویش مهر عاطفه‌ها و با شعار «مهر، ماه مهربانی» برای دانش‌آموزان سراسر کشور در بستر فضای مجازی (شبکه شاد) برگزار می‌شود.

برگزاری پویش مهر عاطفه‌ها با شعار «مهر، ماه مهربانی»به گزارش ایکنا، سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران، در پی تحقق بسته تحولی هر دانش‌آموز یک نقش اجتماعی و در راستای تحقق بخشی از اهداف دوره‌های تحصیلی مبتنی بر سند تحول بنیادین آموزش‌ و پرورش، با همکاری و همیاری کمیته امداد امام خمین (ره) طبق سنوات گذشته، جشن عاطفه‌ها را با توجه به شرایط درگیری اکثر استان‌های کشور با بیماری کرونا در قالب پویش مهر عاطفه‌ها برگزار می‌کند

هداف از برگزاری این پویش، کمک به ترویج و ارتقای فرهنگ انفاق، نوع‌دوستی، مسئولیت‌پذیری و مشارکت‌جویی، دست‌گیری از دانش‌آموزان نیازمند و محروم و همچنین برقراری عدالت اجتماعی است.

پایگاه‌های دریافت هدایا در مناطق، شهرستان‌ها و مراکز استان‌ها با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) ایجاد می‌شود و دانش‌آموزان همچنین می‌توانند از طریق درگاه پرداخت آنلاین و یا شماره‌حساب مدرسه هدایای نقدی خود را پرداخت کنند.

اهدای هدایای خریداری‌شده متناسب با فهرست نیاز دانش‌آموزان حمایت پذیر (ترجیحاً تلفن همراه یا تبلت برای دانش‌آموزان نیازمندی که امکان استفاده از شبکه شاد را ندارند و سپس لوازم‌التحریر و پوشاک) و توزیع آن بین خانواده‌های دانش‌آموزان حمایت پذیر با رعایت شأن و منزلت ایشان صورت می‌پذیرد.

مدارسی که دانش‌آموز نیازمند ندارند، می‌توانند به‌عنوان مدرسه معین کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را طی فرآیندی دقیق و با نظارت کامل با اولویت به دانش‌آموزان محروم مدارس هم‌جوار، دانش‌آموزان محروم مدارس نواحی، مناطق و شهرستان‌های هم‌جوار و دانش‌آموزان محروم مدارس استان، اهدا کنند.
 
برگزاری پویش مهر عاطفه‌ها با شعار «مهر، ماه مهربانی»
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha