کد خبر: 3998036
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۵
نماینده جامعة المصطفی(ص) العالمیه در هندوستان گفت: درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین «ابن‌علی واعظ»، ضایعه‌ای برای جامعه روحانیت و حوزه‌های علمیه و شیعیان هندوستان به ویژه ارادتمندان و شاگردان آن مرحوم است.

به گزارش خبرنگار ایکنا؛ حجت الاسلام والمسلمین رضا شاکری، نماینده جامعة المصطفی(ص) العالمیه در هندوستان، درگذشت عالم فرزانه مرحوم حجت الاسلام والمسلمین ابن‌علی واعظ، از علما و مبلّغین برجسته هندی را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وبشر الصابرین الذین إذا أصابتهم مصیبة قالوا إنا لله و إنا إلیه راجعون..

با تأسف وتأثر فراوان، خبر درگذشت عالم فرزانه مرحوم حجت الاسلام والمسلمین ابن علی واعظ (رحمة الله علیه) محقق، مؤلف، مترجم و مبلّغ برجسته هند را دریافت کردم.


این حادثه ناگوار، ضایعه‌ای برای جامعه روحانیت و حوزه‌های علمیه و شیعیان هندوستان به‌ویژه ارادتمندان و شاگردان آن مرحوم و عموم مردمی که از تحریر و تقاریر این عالم ربّانی بهره می‌بردند، است.

اینجانب این مصیبت را به محضر علمای هندوستان، خانواده محترم آن مرحوم خصوصا فرزندان و دیگر بازماندگان آن از جانب خود و مجموعه کارکنان نمایندگی جامعه المصطفی(ص) در هندوستان تسلیت گفته و از خداوند رحیم، پاداش شایسته، علوّ درجات و رضوان الهی را برای آن فقید سعید مسألت می‌نمایم.

رضا شاکری؛ رئیس نمایندگی جامعة المصطفی(ص) العالمیه در هند

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: