کد خبر: 3998502
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۹
محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در حکمی سیدمحمدجواد شوشتری را به عنوان مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی منصوب کرد.

به گزارش ایکنا به نقل از خانه ملت، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در حکمی سیدمحمدجواد شوشتری را به عنوان مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی منصوب کرد.

ایجاد انسجام و هماهنگی‌های مدیریتی حوزه‌های درون سازمانی مجلس و تقویت ارتباطات برون سازمانی با سایر قوا، دستگاه‌ها و نهادهای ذی‌ربط و همچنین ارائه مشاوره و خدمات تخصصی در زمینه حضور موثر رئیس قوه مقننه در شوراهای عالی و مجامع ذی‌ربط، تقویت و نهادینه سازی ارتباطات مردمی رئیس مجلس و برنامه‌ریزی فعالیت‌های وی از اهم انتظارات از شوشتری به عنوان مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس عنوان شده است.

شوشتری پیش از این معاون پشتیبانی و مدیریت منابع جهاددانشگاهی کشور و پیش از آن نیز رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و مدیرعامل خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) بود و اکنون جایگزین بابک نگاهداری شد که پیش از این از سوی هیئت امنای مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس این مرکز منصوب شد.

رئیس مجلس همچنین در حکم دیگری علی‌محمد قلی‌ها را به عنوان معاون اجرایی مجلس شورای اسلامی منصوب کرد.

قالیباف در حکم انتصاب قلی‌ها با اشاره به رویکرد تحولی مجلس، بر کارآمدسازی، شفاف سازی، هوشمندسازی و مردمی سازی و ساماندهی هرچه بیشتر حوزه‌های اداری و مالی مجلس اعم از توسعه و ارتقای کیفی زیرساخت‌های آن مبتنی بر فناوری‌های نوین، ارتقای بهره‌وری نیروی انسانی، انضباط مالی، حفاظت و امنیت مجلس و بهره‌برداری سریع‌تر طرح توسعه مجلس و خدمت رسانی به نمایندگان و کارکنان تأکید کرده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: