کد خبر: 4004584
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۴
توسل تأکید کرد:
مدیرعامل برج میلاد ضمن تقدیر از تلاش‌ها و اقدامات راهنمایان و همکاران بخش گردشگری برج میلاد از ضرورت واگذاری اپراتوری امور گردشگری برج میلاد به بخش خصوصی جهت افزایش بهره‌وری خبر داد.

ضرورت اصلاح بودجه و واگذاری امور گردشگری برج میلاد به بخش خصوصیبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی برج میلاد، مجتبی توسل، مدیرعامل برج میلاد در دیدار با راهنمایان و همکاران بخش گردشگری برج میلاد اظهار کرد: این دیدار باید در هفته گردشگری انجام می‌شد، اما با توجه به شرایط شیوع کرونا و همچنین شرایط دورکاری برخی از همکاران، تصمیم برآن شد که اندکی با تاخیر و با بهبود شرایط این دیدار انجام شود که در همین جا برای این تاخیر عذرخواهی می‌کنم.

وی با اشاره به شرایط سخت مجموعه در ایام شیوع بیماری کرونا و عذرخواهی از همه همکاران زحمتکش و صبور برج میلاد، تصریح کرد: بدلیل شیوع ویروس کرونا برج میلاد با شرایط مالی سخت و حقوق و دستمزد همکاران با تاخیر در پرداخت مواجه شده است. ولی به یاری خدا با درک عالی، سعه صدر و صبر همکاران و پیگیری و مساعدت مدیریت شهری این مشکلات را از سر می گذرانیم. خوشبختانه در این شرایط سخت همه پرسنل دست به دست هم دادند تا بتوان مشکلات را سپری کرد.

توسل تصریح کرد: ان‌شاءلله بخش زیادی از مشکلات با مساعدت و پیگیری مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر تهران از طریق اصلاح بودجه برج میلاد رفع خواهد شد. علاوه بر آن ما درصدد هستیم برای کاهش مشکلات و افزایش بهره‌وری، اجرای فرآیندها و امور بخش گردشگری برج میلاد را به بخش خصوصی واگذار کنیم. قطعاً بخش خصوصی می تواند در تحقق اهداف گردشگری، درآمدزایی بیشتر مجموعه، ارتقاء سطح خدمات و افزایش رضایت گردشگران نقش مهمی داشته باشد.

وی خطاب به راهنمایان و همکاران گردشگری برج میلاد گفت: می‌دانم که بسیاری از شما نگران از دست دادن شغل خود در نتیجه این همکاری با بخش خصوصی هستید، اما همینجا اعلام می‌کنم که این امر مهمترین دغدغه ما است و هیچ یک از شما بیکار نخواهید شد و همکاریتان با مجموعه شهرداری تهران تداوم خواهد داشت.

مدیرعامل برج میلاد در پایان سخنان خود ضمن تقدیر از تمامی کارکنان بخش گردشگری برج میلاد، از آغاز اجرای پروژه راهنمایی گردشگران برج میلاد از طریق کدهای دیجیتال (QR code) خبر داد و گفت: با اجرای این پروژه اطلاعات لازم به شکلی مدرن و روزآمد در دسترس گردشگران و بازدیدکنندگان قرار گرفته و اجرای آن فرآیند گردشگری برج میلاد را تسهیل نموده و حتی مشکلات راهنمایان گردشگری را کاهش داده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: