کد خبر: 4014026
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۴
با محوریت سوره فتح؛

پنجمین دوره مسابقه قرآنی تنویر با محوریت ترویج سبک زندگی قرآنی ویژه کارکنان و خانواده‌های ارتش برگزار می‌شود.

پنجمین دوره مسابقه قرآنی تنویر به گزارش ایکنا، پنجمین دوره مسابقه قرآنی تنویر با هدف ترویج سبک زندگی قرآنی ویژه کارکنان پایور و خانواده‌های ارتش (همسران و فرزندان بالای 15 سال) و با محوریت تفسیر سوره فتح از سوی اداره قرآن، عترت ونماز سازمان عقیدتی ـ سیاسی ارتش برگزار می‌شود.

بنابر گفته سرهنگ مهدی میدانی، رئیس مرکز قرآن، عترت و نماز ارتش جمهوری اسلامی ایران «آزمون این مسابقه در دو مرحله به صورت غیرحضوری(آنلاین) و حضوری برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان پس از دریافت کتاب از دارالقرآن‌ها و ادارات عقیدتی سیاسی یگان‌ها و مناطق، می‌توانند نسبت به تکمیل پاسخنامه اقدام کنند و پاسخنامه‌های خود را تا 18 دی‌ماه به عقیدتی ـ سیاسی یگان‌ها ارسال کنند و یا در آزمون آنلاینی که(به دلیل شرایط کرونایی) از سوی ادارات عقیدتی ـ سیاسی برگزار می‌کنند، شرکت کنند. نتایج تا 25 دی‌ماه اعلام خواهد شد».

وی ادامه داد: سپس قبول شدگان به مرحله دوم و اخذ آزمون حضوری و یا آنلاین(به دلیل شرایط کرونایی) راه پیدا می‌کنند. این آزمون در بخش کارکنان پایور، پنجم بهمن‌ماه، ساعت 7 صبح در سطح یگان‌ها و در بخش خانواده‌ها، هفتم بهمن‌ماه، ساعت 9 صبح در کوی‌های سازمانی برگزار می‌شود.

بنابر این گزارش، فرزندان کارکنان علاوه بر شرکت در آزمون کتبی می‌توانند بدون محدویدت سنی، با الهام از آیات موضوعی سوره مبارکه فتح در بخش نمایش خانوادگی، تواشیح، نقاشی و شعر شرکت کنند و آثار خود را به ادارات عقیدتی ـ سیاسی یگان‌ها ارسال کنند.

یادآور می‌شود، به برگزیدگان پنجمین دوره مسابقات قرآنی تنویر کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، مشهد مقدس و هدایای نقدی و غیرنقدی اعطا خواهد شد. همچنین شرکت‌کنندگان برای دریافت فایل PDF کتاب می‌توانند به پایگاه اینترنتی ارتش به نشانی www.aja.ir یا کانال مصباح معرفت به نشانی(mesbah_marefat@)  در پیام‌رسان سروش مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: