کد خبر: 4015231
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸

اسامی نفرات راه‌یافته استان تهران به مرحله پایانی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه منتشر شد.

چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآنبه گزارش خبرنگار ایکنا، اسامی نفرات راه‌یافته استان تهران به مرحله پایانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران سازمان اوقاف و امور خیریه در دو بخش آقایان و بانوان منتشر شد.

اسامی منتشر شده شامل 30 نفر است که در رشته‌های قرائت تحقیق، ترتیل، حفظ کل، حفظ 20 جزء، اذان به مرحله پایانی راه پیدا کرده‌اند.

در فهرستی که از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران در اختیار خبرگزاری قرار گرفت، اسامی گروه‌های تواشیح برتر و دعاخوانان مشاهده نمی‌شود.

اسامی برترین‌ها به تمامی ادارات کل اوقاف استان‌ها ارسال شده است و برخی ادارات کل نیز اقدام به انتشار آن در رسانه‌ها ازجمله شعب استانی خبرگزاری ایکنا کرده‌اند. (دریافت اسامی نفرات راه‌یافته استان تهران به مرحله پایانی)

پیش از این علت تأخیر در اعلام اسامی برترین‌ها از سوی رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه چنین اعلام شده بود که قصد ارسال چندین و چند نامه به ادارات کل اوقاف استان‌ها را ندارند و درصدد هستند تا با مشخص شدن زمان دقیق مرحله پایانی، همه موارد را به همراه اعلام اسامی طی یک نامه به استان‌ها ارسال کنند.

در تماس‌های تلفنی تنی چند از برترین‌های این دوره با تحریریه خبرگزاری، ظاهرا ادارات کل استان‌ها از زمان و دیگر جزئیات مرحله نهایی مطلع نبوده و به راه‌یافتگان اعلام کردند که متعاقباً اعلام می‌شود.

یادآوری می‌شود، داوری آثار رسیده به مرحله نیمه‌نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ۲۲ آبان‌ماه سال جاری در بخش‌ها و رشته‌های مختلف پایان یافت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: