کد خبر: 4016554
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۹

عرضه آثار دینی ـ عرفانی در نمایشگاه کتاب غیر داستانی مسکو

بنیاد ابن سینا با حضور در بیست و سومین نمایشگاه ادبیات غیر داستانی مسکو آثار دینی و عرفانی را که از تازه‌های نشر این مرکز است، ارائه می‌کند.

عرضه آثار دینی ـ عرفانی در نمایشگاه کتاب غیر داستانی مسکوبه گزارش ایکنا؛ نمایشگاه بین‌المللی کتاب ادبیات غیر داستانی مسکو از تاریخ دوم تا ششم دسامبر 2021 (یازدهم تا پانزدهم آذر ماه1400) در مجموعه «گوستینی دور» برگزار خواهد شد.

بنیاد ابن سینا و انتشارات صدرا در مسکو برای سیزدهمین سال متوالی در نمایشگاه ادبیات غیر داستانی مسکو شرکت می‌کنند و تازه‌های نشر خود را به علاقمندان معرفی خواهند کرد.

در این نمایشگاه آثار انتشارات صدرا شامل داستان‌هایی از مثنوی معنوی ترجمه پروفسور پریگارینا، جهان شمولی اخلاق با نظارت علمی دکتر آپرسیان، جلد دوم تاریخ ادبیات ایران اثر دکتر رییسنر، گلشن راز شبستری اثر دکتر لوکاشوف، انسان نورانی در عرفان ایرانی اثر پروفسور هانری کربن و کلام و جامعه اثر پروفسور یوزف فان اس معرفی و عرضه خواهد شد.

تعلیم و تربیت از دیدگاه اندیشمندان مسلمان اثر بهروز رفیعی با نظارت آیت الله اعرافی، تواریخ بلغار اثر محمد علی چاکوری، داستانهای گلستان سعدی ترجمه دکتر تاراسووا، ایران از آغاز تا آیت الله خمینی اثر آلکس گروموف و ناصر خسرو و دیدگاههای فلسفی او تالیف دکتر کارنی اوا از دیگر کتاب‌های بنیاد ابن سینا و انتشارات صدراست که قرار است در نمایشگاه کتاب ادبیات غیر داستانی مسکو عرضه شود.

غرفه بنیاد اسلامی روسیه در سالن 19 ـ B دایر خواهد بود و سخنرانی اساتید دانشگاه و انستیتو فلسفه آکادمی علوم روسیه و انستیتو شرق شناسی روسیه از برنامه‌های این نمایشگاه اعلام شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha