کد خبر: 4018893
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۶
دبیرخانه دومین دوره رویداد ملی - دانشجویی بزرگداشت سیدالشهدای جبهه مقاومت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی آغاز به‌کار کرد.

به گزارش ایکنا، همزمان با نزدیک شدن به دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و به‌منظور اهمیت بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان در جامعه دانشجویی و دانشگاهی و همچنین ترویج فرهنگ مقاومت و ایثار دومین رویداد ملی - دانشجویی بزرگداشت سیدالشهدای جبهه مقاومت، سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در سطح کشور برگزار می‌شود.
 
این رویداد با همکاری شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی در سراسر کشور در قالب‌های مختلف علمی، فرهنگی، هنری، ادبی و چندرسانه‌ای برگزار خواهد شد و از برگزیدگان نیز تجلیل به‌عمل خواهد آمد. همچنین از همکاری و استفاده از ظرفیت‌های همه کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی و همچنین مراکز علمی و فرهنگی نیز استفاده و استقبال خواهد شد.
 
در روز ۱۳ دی‌ماه سال جاری نیز همزمان با سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی ویژه‌برنامه‌ای به همین مناسبت در دو پنل صبح و بعد از ظهر با حضور دانشجویان داخلی و خارجی و شخصیت‌های علمی، ملی و سیاسی توسط مرکز فرهنگی - دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی به‌جهت پاسداشت مقام شامخ سیدالشهدای جبهه مقاومت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و همچنین شهید محسن فخری زاده برگزار خواهد شد.
 
سال گذشته نیز اوّلین دوره این رویداد در قالب یک همایش علمی - دانشجویی توسط سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی و همچنین حمایت و برگزاری بیش از ۴۰ برنامه شعب این سازمان در سراسر کشور انجام گرفت.
 
رویداد ملی - دانشجویی بزرگداشت سیدالشهدای جبهه مقاومت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به‌واسطه تنوع محورها و قالب‌های برگزاری آن فرصتی مناسب جهت تبیین اندیشه‌ها و آرمان‌های این شهید والامقام و یاران شهیدش است که به‌عنوان یک رسالت انقلابی و دینی به‌جهت ادای دین به شهدا توسط دانشجویان محسوب می‌شود.
 
یادآور می‌شود دبیرخانه این رویداد در مرکز فرهنگی - دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی فعالیت خود را آغاز نموده است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶-۶۶۹۷۰۶۱۴ تماس حاصل کنند.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: