کد خبر: 4028614
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۹
مجتبی سالک‌رازی تصریح کرد؛

رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران از پیگیری این سازمان برای تشکیل میز خدمت در مناطق مختلف تهران خبر داد و گفت: بسیج شهرداری سعی دارد تا به عنوان مشاوری امین به مجموعه مدیریت شهری در خدمت به مردم کمک کند.

تشکیل میز خدمت در مناطق مختلف تهران / بسیج شهرداری و کمک به مدیریت شهری برای ارائه خدمت به مردممجتبی سالک‌رازی، رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران در گفت‌وگو با ایکنا، در رابطه با فعالیت‌های ویژه این سازمان در دوره مدیریت جدید شهرداری تهران اظهار کرد: سازمان بسیج شهرداری با تغییر و تحولات جدید مدیریتی که در دولت و به تبع آن شهرداری تهران رخ داد، از همان ابتدا در بحث گام دوم انقلاب اسلامی پیگیر موضوعاتی همچون اسلامی‌سازی نهادهای دولتی بود که این فعالیت به صورت جدی در دستور کار سازمان قرار دارد.

وی ادامه داد: بسیج شهرداری به هر حوزه‌ای که احساس شود مغفول مانده است، سعی می‌کند به صورت تخصصی ورود کند و به مجموعه مدیریت شهری کمک کند. از جمله فعالیت‌های ویژه بسیج شهرداری، ورود به موضوعات پژوهشی بود که در این راستا فراخوانی ویژه کارکنان و کارمندان شهرداری تهران اعلام شد تا افرادی که دارای مقالات علمی و پژوهشی بودند، مقالات خود را ارائه دهند.

سالک‌رازی بیان کرد: با اعلام این فراخوان تعداد 1500 مقاله شناسایی و دریافت شد که در نهایت نیز به 10 مقاله برتر در زمینه موضوعات شهری جوایزی اهدا گردید. همچنین سعی کردیم تا این افراد و پژوهش‌های برتر ایشان را به مجموعه مدیریت شهرداری معرفی کرده و نگاه ویژه مجموعه مدیریت شهری را به این افراد و تحقیقات ایشان معطوف و ترغیب کنیم.

رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران تصریح کرد: همچنین، در سایر موارد نیز مجموعه بسیج شهرداری به صورت کاملاً تخصصی فعالیت می‌کند یعنی به جز موضوعات اختصاصی شامل اجرای برنامه‌های فرهنگی و عملیاتی، در زمینه انتقال تجربه به مدیران جوان در گام دوم انقلاب نیز ورود کرده و دوره‌هایی را برای مدیرانی که ممکن است تا در آینده در سمت‌های مهم مدیریتی مشغول به خدمت شوند، برگزار کرده است. همچنین، در راستای برگزاری این دوره‌ها از تجربیات شهرداران و مدیران اسبق شهرداری تهران نیز بهره‌گیری می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه بسیج شهرداری سعی دارد تا به صورت تخصصی و به عنوان مشاور امین مجموعه مدیریت شهری در خدمت مردم باشد، اظهار کرد: بسیج شهرداری در ایام فاطمیه امسال برنامه‌‌های مشترکی را با معاونت فرهنگی شهرداری تهران در سطح پایتخت انجام داد که برگزاری تجمع در مصلای تهران، آذین‌بندی مناطق مختلف، برپایی موکب‌های متعدد و ... از جمله این برنامه‌ها بود.

سالک‌رازی با بیان اینکه انتقال فرهنگ مکتب شهید سلیمانی به مردم و کارمندان شهرداری یکی از برنامه‌های مهم بسیج شهرداری تهران است، گفت: در بحث ارائه خدمات بهتر به مردم نیز بسیج شهرداری تهران برنامه‌های مهمی همچون همکاری با قرارگاه خدمت که از سوی شهردار تهران پیگیری و اجرایی می‌شود را در دستور کار دارد.

رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران تصریح کرد: همچنین، یک روز در هفته نیز برنامه ارتباط با مردم از سوی بسیج شهرداری پیگیری می‌شود که طی آن مشکلات و معضلاتی که از سوی مردم بیان می‌شود، به مناطق مختلف شهرداری منتقل می‌شود.

وی در پایان سخنان خود بیان کرد: یکی از برنامه‌های مهم مجموعه سازمان بسیج شهرداری تهران تشکیل میز خدمت در مناطق مختلف شهرداری تهران است. با راه‌اندازی و ایجاد این میز خدمت، ارتباط دوسویه و مستقیم با ارباب رجوع در مناطق 22 گانه شهر تهران برقرار شده و مسیر برای خدمت‌رسانی بهتر و بیشتر به مردم فراهم خواهد شد. با راه‌اندازی این میز خدمت مردم به صورت مستقیم با کارشناسان و مدیران شهری ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را بازگو می‌کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: