کد خبر: 4028731
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۵

سازمان زیباسازی شهر تهران، عکس مادران شهدای هشت سال دفاع مقدس را به همراه تصاویر فرزندان شهیدشان، روی سازه‌های تبلیغاتی سطح شهر اکران کرده است.

تصاویر مادران شهدا زینت‌بخش تابلوهای شهر شدبه گزارش ایکنا به نقل از اداره ارتباطات و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، رضا صیادی، مدیرعامل سازمان زیباسازی با تأکید بر اینکه شهدا گنجینه‌های تاریخی و الگوی ایثار هستند، اما باید دانست شجاعت و عظمت شهید متأثر و نشأت گرفته از مادر ایثارگری است که تربیت چنین فرزندی را به ‌بهترین نحو و با معیارهای اسلامی انجام داده است، گفت: این پویش با نام «به احترام مادران شهید» تصاویری از مادران شهدا را به همراه عکس فرزندان شهیدشان میهمان سازه های تبلیغاتی سطح شهر کرده است.

وی با بیان اینکه این مادران با صبر و شجاعت بی‌بدیل خود و با الهام از مکتب حضرت زهرا(س) فرزندان خود را تقدیم راه حق و حقیقت کردند، ادامه داد: مادران ایران زمین در طول وقایع انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس حماسه‌های جاویدی آفریدند که تاریخ همیشه از آن یاد خواهد کرد. آنان با صبر، استقامت، تحمل دشواری‌ها و برای حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی و همچنین، امنیت و آرامش مردم، همه‌ ملت ایران را مدیون خود ساختند.

صیادی با بیان اینکه ۱۰۰ درصد سازهای فرهنگی اعم از عرشه‌ها، بیلبوردها، پرتابل‌ها و مووینگ‌ها به این پویش اختصاص یافته است، افزود: هرچند این اقدام در مقابل ایثار و فداکاری‌های این مادران اندک به نظر می‌رسد، اما تلاش کرده‌ایم تا حد ممکن و در حد توان بتوانیم قدردان زحمات این مادران باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: