کد خبر: 4029085
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۴
از سوی مرکز پژوهش‌های توسعه آینده‌نگری؛

جلسه هم‌اندیشی معاونت پژوهشی دانشگاه شهید بهشتی، مرکز بررسی‌های استراتژیک نهاد ریاست جمهوری و مرکز پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری به میزبانی این مرکز برگزار شد.

مرکز توسعه آینده نگری

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی مرکز پژوهش‌های توسعه آینده‌نگری، جلسه هم‌اندیشی معاونت پژوهشی دانشگاه شهید بهشتی، مرکز بررسی‌های استراتژیک نهاد ریاست جمهوری و مرکز پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری یکشنبه 26 دی‌، به میزبانی این مرکز برگزار شد.

در ابتدای این نشست بابک شکری معاون پژوهش دانشگاه شهید بهشتی، درباره پیشنهاد تشکیل اتاق فکر دولت سیزدهم در دانشگاه شهید بهشتی گفت: ما ۱۵ طرح کلان ناظر بر حل مسائل کشور را در داخل دانشگاه بررسی کردیم و اعلام آمادگی می‌کنیم تا ظرفیت علمی این دانشگاه را در خدمت حل مسائل کشور قرار دهیم.

در این نشست سیدجواد سادات به نمایندگی از مرکز بررسی‌های استراتژیک نهاد ریاست جمهوری، آمادگی مرکز بررسی را در راستای هم‌افزایی با دانشگاه‌ها اعلام کرد و گفت: باید به شدت مراقبت کنیم تا در حلقه بی‌پایان موازی‌کاری مطالعاتی اسیر نشویم.

در خاتمه این نشست سیدمهدی پاکذات سرپرست مرکز پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری ضمن بیان طبقه‌بندی جایگاه دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و اندیشکده‌ها گفت: با رعایت حدود و  مرزهای مطالعاتی می‌توانیم به همکاری همه‌جانبه دست پیدا کنیم.

پاکذات ادامه داد: ما مدیریت پژوهش را یکی از وظایف خود در مرکز می‌دانیم، لذا این آمادگی را داریم تا در حلقه‌های به هم متصل بتوانیم ناظر بر حل مسائل کشور گام‌های عملی را برداریم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: