کد خبر: 4029146
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۵

  رسانه‌های فلسطینی از ابتلای رئیس جنبش اسلامی فلسطین و معاون او به بیماری کرونا خبر دادند و همچنین اعلام کردند که حال عمومی خطیب مسجدالاقصی که اخیراً تحت عمل جراحی قلب قرار گرفته، مساعد گزارش شده است.

به گزارش ایکنا به نقل از روسیا الیوم، بر اساس اعلام رسانه‌های فلسطینی، آزمایش کرونای شیخ رائد صلاح، رئیس جنبش اسلامی فلسطین مثبت اعلام شده است.
 
وی در روزهای اخیر علائم خفیفی از بیماری کرونا را احساس کرده است که این علائم پس از تظاهرات النقب در روز پنجشنبه گذشته در وی ظاهر شد.
 
شیخ رائد صلاح به دنبال ابتلا به بیماری کرونا، گاهی اوقات از خستگی و تب بالا رنج می‌برد.
 
رسانه‌های فلسطینی همچنین افزودند که کمال الخطیب، معاون رائد صلاح نیز با وجود دریافت دُز چهارم واکسن کرونا، چند روز پیش به بیماری کرونا مبتلا شده است.


شیخ رائد صلاح، رئیس جنبش اسلامی فلسطین، پس از گذشت ۱۷ ماه اسارت در زندان‌های رژیم صهیونیستی روز دوشنبه 22 آذرماه امسال آزاد شد.

از سوی دیگر، شیخ عکرمه صبری، خطیب مسجدالاقصی، روز یکشنبه 26 دی‌ماه تحت عمل جراحی قلب قرار گرفت که حال عمومی وی مساعد گزارش شده است.
 
خالد زبارقه، وکیل شیخ صبری در بیانیه‌ای اعلام کرد که عکرمه صبری در بیمارستان «هداسا» تحت عمل جراحی قلب قرار گرفت و اکنون در سلامتی به سر می‌برد.
 
وی افزود: انتظار می‌رود که شیخ صبری طی چند روز آینده از بیمارستان مرخص شود.
 
عکرمه صبری 83 ساله، روز جمعه گذشته بر اثر بیماری قلبی به بیمارستان مراجعه کرد.
 
صبری از سال 1994 تا 2006 میلادی در منصب مفتی قدس و سرزمین فلسطین مشغول خدمت بود و رژیم صهیونیستی بارها او را بازداشت کرده است که آخرین بازداشت او در ماه مارس 2021 بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: