کد خبر: 4029305
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۰
مدیرعامل مؤسسه جامعة الرضا(ع) کرهرود:

مدیرعامل مؤسسه جامعة الرضا(ع) با اشاره به برگزاری کلاس‌های روخوانی و حفظ در این مؤسسه، بیان کرد: به دلیل تقاضای پایین دخل و خرج مؤسسه به هم نمی‌خورد و نمی‌توانیم کلاس‌های بیشتری برگزار کنیم.

قرآنفاطمه علایی کرهرودی، مدیرعامل مؤسسه فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت جامعة الرضا(ع) کرهرود در گفت‌وگو با ایکنا، با اشاره به فعالیت‌های حال حاضر این مؤسسه، گفت: چهار کلاس روخوانی شامل حروف، روخوانی یک و دو و خوانش از روی قرآن در این مؤسسه برگزار می‌شود.

وی افزود: برای حروف سه کلاس و دو کلاس مجزا نیز برای خردسالان دختر و پسر داریم که پسران 17 نفر و دختران نیز 14 نفر هستند، کلاس‌های حفظ بزرگسال و خردسال نیز در مجموعه ما در حال برگزاری است.

علایی مجموع قرآن‌آموزان این مؤسسه را حدود 60 نفر اعلام کرد و گفت: برای کلاس‌های صوت و لحن قبل از شیوع بیماری متقاضی زیاد داشتیم ولی بعد از کرونا چون برای آن متقاضی وجود نداشت، برگزار نکردیم.

وی با بیان اینکه به مدت یک سال و نیم مؤسسه ما تعطیل بود، عنوان کرد: کلاس‌های پیش دبستانی نیز داریم و بیشتر رده سنی 4 تا 6 را پوشش می‌دهیم، در این مؤسسه خط تحریری و نقاشی نیز آموزش داده می‌شود.

مدیر مؤسسه قرآنی جامعة الرضا(ع) عنوان کرد: محل ما اوقافی است و مشکل کرایه نداریم ولی با این حال به دلیل تقاضای پایین دخل و خرج مؤسسه به هم نمی‌خورد و نمی‌توانیم کلاس‌های بیشتری برگزار کنیم.

یادآور می‌شود، این مؤسسه در اراک، کرهرود، بلوار شهید کاظمی، خیابان علائی، کوه دارالقرآن، جنب درمانگاه واقع شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: