کد خبر: 4031751
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۱

اتحادیه امت عربی، تجاوزات وحشیانه ائتلاف تحت رهبری عربستان علیه مردم یمن را محکوم کرد و مقاومت را تنها راه نجات امت اسلامی خواند.

محکومیت تجاوزات ائتلاف سعودی علیه یمن از سوی اتحادیه امت عربیبه گزارش ایکنا؛ به نقل از العالم، اتحادیه امت عربی اقدامات وحشیانه و تجاوزکارانه علیه یمن را محکوم کرد و خواستار تحکیم رویکرد مقاومت شد.

این اتحادیه که مقر آن در دمشق سوریه است در بیانیه‌ای اعلام کرد که یمن در معرض فجیع‌ترین و وحشیانه‌ترین جنایات علیه بشریت، جنایات جنگی و نسل‌کشی است که توسط ائتلاف به رهبری عربستان سعودی و تحت حمایت آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی اسرائیل انجام می‌شود. 

در ادامه این بیانیه آمده است که قتل عام و جنایات اخیر در صعده و حدیده شاهد روشنی بر رویکرد وحشیانه و جنایتکارانه این ائتلاف متجاوز است.

در پایان این بیانیه آمده است: هیچ امیدی برای ملت ما نیست مگر در مقاومت پیروزمندانه و حمایت ریشه دار ما از محور مقاومت که با شجاعت، یقین به پیروزی دارد.

انصارالله یمن نیز روز گذشته درباره جنایات اخیر ائتلاف سعودی در یمن بیانیه‌ای صادر کرد. 

انصارالله تأکید کرد: ائتلاف متجاوز نمی‌تواند صدای ملت را خفه کند و محاصره موجود آن دیر یا زود شکسته خواهد شد. تداوم محاصره همه جانبه کشورمان گواه ترس بزرگ ائتلاف متجاوز و جنایتکار از ماهیت واقعی آن است.

در این بیانیه، استقامت یمن و مردم صبور آن در برابر وحشی گری تجاوزکارانه ائتلاف، استواری برای آزادی و کرامت انسانی اعلام و تأکید شده است: تجاوزات آمریکا، عربستان، امارات، اسرائیل و انگلیس به یمن تجاوزی آشکار به تمام بشریت است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: